Prvá pomoc pre tvoj šatník v letných horúčavách

Voľná móda je na scéne už nejaký ten piatok a vy si budete môcť v lete obliecť dlhé nohavice bez toho, aby vaše  telo úplne pohltili slnečné lúče. Bohaté spektrum „wide fashion“ nás tento rok nebude obmedzovať  v strihoch a už vôbec nie v dĺžkach. A kúsky, ktoré vám dnes predstavíme môžu pokojne manifestovať letné vibes bez toho, aby obsahovali len tielko a mini šortky. Takže hor sa do vzdušných a jemných kúskov!

Puzdrové strihy vymeň za vzdušné šaty a sukne


letné maxi šaty

Každý,  kto sa teší na leto vie, že si pýta svoju daň z toho, že je skvelé a dáva priestor pre svieže módne kreácie, ale trvá najkratšie zo všetkých ročných období. A preto si treba užiť nosenie letných šiat a sukní do sýtosti. Kedy, ak nie v lete? Nemusí ísť  striktne o krátke strihy. Maxi sukne a maxi šaty budú verným trendy spoločníkom do horúcich letných dní nielen na pláž.

XL rukávy


topy s veľkými rukávmi
 
Jeden z najväčších trendov sezóny je azda najvariabilnejším must have kúskom, ktorý by nemal chýbať vo vašej skrini. Romantický, ženský a dievčenský zároveň. Kombinujte s neodolateľnými cullotes.

 

Látkové šortky namiesto denimových


krátke nohavice zo vzdušného materiálu

Rifľovina je ťažkým súperom v letných horúčavách. Iste, všetko závisí od typu tkaniny. Preto odporúčame vyskúšať šortky zo vzdušnejších materiálov, ku ktorým patrí  ľan či kráľovský satén. Ten sa opäť vracia do ulíc pripravený očariť pôvabom a ľahkosťou.

 

Voľné topy vo farbe čistoty

voľné biele topy

Nadčasovosť bielej farby je determinovaná nielen jej jednoduchosťou a kombinovateľnosťou, ale aj funkciou odrážania slnečného žiarenia. Preto je naozaj výhodné zásobiť svoj letný šatník týmto nenápadným klenotom. Ak sa vám predsa zdá, že biela v tridsiatkach až tak neúčinkuje, skúste siahnuť po topoch, ktoré majú väčší výstrih pod pazuchami a zabezpečia rýchlejšiu cirkuláciu vzduchu. Milovníčky bielej neodradí od nákupu ani dvojnásobná starostlivosť o tento magnet na fleky.

 

Make some print


vzorované letné topy

Leto okrem bronzovej pokožky, teplých letných večerov pri gitare a možnosti výberu všakovakých crop topov prináša aj nemilé starosti. Potenie je nepríjemná, ale bohužiaľ nevyhnutná súčasť fungovania ľudského fungovania. Pokiaľ bojujete s nadmerným potením, nevyhľadávajte jednofarebné látky a už vôbec nenakupujte veci v sivej farbe. Odporúčame lov na tričká, košele a šaty, ktoré sú bohaté na asymetrické vzory a printy. Tie totiž skvelo kamuflujú všetky nežiadané faktory.

Kimono topy a kaftany ako highlight outfitu


plážové kimoná a tuniky

Opäť v kurze! Tento kúsok oblečenia je vhodný pre majiteľky svetlých typov pleti, ktorých pobyt na slnku zväčša nepresahuje pätnásť  minút. Okrem toho sa z neho dá spraviť vyšperkovaný fashion kúsok. Správna kombinácia zvyšného outfitu vie spraviť divy a výsledok sa vôbec nebude podobať na plážový look.

Čierna – áno či nie?


čierne oblečenie v lete

Je síce pravdou, že biela slnečné žiarenie úplne odráža a čierna ho pohlcuje, no aj tak chráni pred UV svetlom lepšie ako farba čistoty. Na druhej strane tmavé farby zvyšujú riziko prehriatia, preto záleží, aký typ štruktúry oblečenia zvolíte. Pred slnečným žiarením zabezpečuje lepšiu ochranu menej pružné oblečenie.

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy