-20% na sandále birkenstockkód:SSKBIRK

Valentínske tipy od Accessories for Beauty

Oslavujete Valentína? Ja som zástancom toho “klišé“, že keď sa majú dvaja radi mali by si prejavovať lásku každý deň. Nie len na Valentína. ALE vytvoriť si výnimočný deň možno práve na Valentína nie je na škodu. No nie? Momentálne sa v mojom živote udialo množstvo zmien. Jednou z tých najdôležitejších je, že ma môj priateľ požiadal o ruku! Áno mňa! Neskutočne sa z toho teším. Možno aj vy budete tá šťastná, a práve v tento deň zažijete aj vy nejaké nečakané prekvapenie. Určite chcete aj vy na valentínskom rande zažiariť. Čo takto sa na tento deň trochu inšpirovať outfitmi, makeupom a vlasmi? Poďme na to!

Vlasy
Začnime s vlasmi. Celá táto inšpirácia sa bude niesť v duchu jednoduchosti, ktorú ja preferujem. Mám rada prirodzenosť a ak nie ste veľmi extravagantný typ, určite sa vám bude pár tipov odo mňa hodiť. Keď idem na rande ja, väčšinou volím vlasy rozpustené, jemné vlnité s trochou objemu. Niekedy ako malý detail neuškodí si zapliesť malý vrkoč a pripnúť ho ozdobnou sponkou, ktorá dodá účesu elegantný nádych. Ak ste športovejší typ a rozpustené vlasy nosíte málo, nebuďte sklamané. Zaujímavým vypnutým vrkočom hore s malými detailami v podobe menších zapletených vrkôčikov určite nič nepokazíte. Naopak, zvýrazní Vám to krk, je to príťažlivé a muži to predsa majú radi.

Makeup a manikúra
Ak nie ste veľmi zástancom líčenia, tak aspoň v tento deň, kedy idete s priateľom na rande urobte výnimku. Nemusíte vyzerať ako kraslica (haha), to nie je pravidlo. Nezabúdajte, že menej je niekedy viac. Určite poznáte pravidlo, že ak máte výrazné oči, pery by mali ostať v jemnejších – nude odtieňoch a naopak. V takýto deň ako je Valentín určite nezabudnite na červený rúž. K nemu môžete zvoliť jemné, nie príliš výrazné očné tiene. Môžete skúsiť zemité, matné, krémové odtiene. Nezabudnite ani na svoje nechty. Ošúpaný lak nie je pekná vizitka na valentínske rande. Klasikou je francúzska manikúra, ale nič nepokazíte ani červeným či bordovým lakom na nechty. Ak ste kreatívna môžete skúsiť tematické srdiečka, ale netreba to však preháňať.

Outfit
Outfit zvoľte hlavne podľa miesta kde sa bude konať valentínske rade. Ak idete napr. do kina, zvoľte niečo pohodlné – úzke rifle, voľnú blúzku, opätky alebo tenisky, jemné doplnky v podobe hodiniek, náušníc a outfit oživte výraznou kabelkou. Nič nepokazíte ani napr. riflovými šatami. To je môj momentálne obľúbený kúsok v šatníku. K nim sa hodí naozaj všetko. Chcete stráviť valentínsky večer v luxusnej reštaurácii? Práve tam by som určite “oprášila“ elegantné, úzke šaty s vysokými opätkami, malou kabelkou a kožúškom. Určite zažiarite. Ako vyzerá zvyčajne moje valentínske rande ? V takýto deň sa najradšej chodím s mojou polovičkou prejsť, zablúdime do kaviarne na nejaký poriadne čokoládový koláč a deň zakončíme dobrým filmom. Práve na tento deň si chystám spomínané riflové šaty, ktoré ste mohli vidieť už aj v rubrike outfity tu na lovely.


Čo si prajem na Valentína ja ?Na Valentína si s mojim priateľom veľké darčeky nedávame. Sme už skoro 4 roky spolu a dohodli sme sa, že keď tak, tak si kúpime možno nejaký pobyt v Poprade alebo výlet do Prahy, kde sa už chystáme skoro dva roky. Hádam už tento rok niečo vymyslíme. Avšak ako správna žena mám také tajné želania, ktoré by ma na Valentína určite potešili. Čím som staršia, tým viac sa zameriavam na kvalitné spodné prádlo. Takýmto darčekom muž nikdy nič nepokazí.

Aj vy máte stále v šatníku málo kabeliek ? (haha) Ja neustále potrebujem novú a novú. Veď kabeliek nikdy nie je dosť. Som do nich maniak, ako do topánok a doplnkov. Na Valentína by ma určite potešilo aj nejaké oblečenie na cvičenie, či nová peňaženka. Mňa by však najviac dostala do kolien stará, známa klasika - biele ruže. Tie zbožňujem.

 

Užite si Valentína a nezabúdajte, že je jedno kde ste, ale dôležité je s kým ste.
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Accessories for beauty

Som blogerka milujúca svet módy a farieb. Môj blog je zameraný na módu, kozmetiku obohatený o cestovateľské zážitky či radosti “obyčajných“ dní.Preferujem jednoduchosť a potrpím si na detaily. Snažím sa ísť si za svojim cieľom a držať sa citátu “Nikdy nedovoľ, aby Ťa strach z prehry, vyradil z hry!“

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy