Americká značka Tommy Hilfiger je dlhodobou zárukou kvality a vkusu od roku 1985. Kolekcie značky v sebe spájajú produkty s príznačný americkým štýlom ,,preppy“, nadčasovosťou, luxusom a pohodlím. Už niekoľko rokov patrí medzi najobľúbenejšie a najžiadanejšie lifestylové značky na svete. Tommy Hilfiger ponúka okrem kvalitného dámskeho oblečenia, obuvi a doplnkov aj módu pre mužov a deti. Pokračovať

U užívateľov značky sú veľmi obľúbeným produktom práve Tommy Hilfiger hodinky vyrábané v dámskej, pánskej a unisex verzii. Hodinky sa vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov ako je oceľ, koža, silikón alebo kaučuk. Ciferník chráni veľmi pevné a odolné minerálne sklo. Dizajn hodiniek je navrhnutý tak, aby odrážal potreby ich nositeľov, zároveň vystihoval štýl a nadčasovosť značky a bol luxusným doplnkom každého outfitu.

Vďaka pestrému výberu materiálov a prevedení sú hodinky výborne kombinovateľným doplnkov rôznych typov outfitov a vhodným spoločníkom na rozličné príležitosti v každom ročnom období. Nezáleží na tom, či stavíte na luxusnú eleganciu alebo športové pohodlie, úžitok s nosenia budete mať v oboch prípadoch rovnaký. Tommy Hilfiger hodinky vytvárajú primeraný kompromis medzi dizajnom, kvalitou a cenou, čo je jedným z dôvodom ich veľkej obľuby. Môžete si byť istý, že vaše nové hodinky vám prinesú úžitok, radosť a pohodlie z nosenia.

Špecifický dizajn hodiniek sa zas postará o to, aby váš outfit urobil výnimočným a neprehliadnuteľným. Skryť

Cena:

€ -

Koniec výpisu produktov
Načítava sa...