Dámska obuv

Farby

Značky Vypnúť filter

Obchody

Len ťažko si možno predstaviť elegantnejšiu obuv, než sú lodičky, favorit mnohých žien tak do práce, ako aj pre najrôznejšie formálne a spoločenské akcie. Lodičky z kolekcie populárnej značky Tamaris pochádzajúcej z Nemecka charakterizuje kvalitný a na dotyk príjemný materiál a luxusne pôsobiaci design, vďaka ktorému ich môžete kombinovať s množstvom kúskov podľa vašich predstáv. 

Lodičky Tamaris zahŕňajú modely so širším aj užším podpätkom, v prevedení čiernej, béžovej či červenej aj také, čo sú vybavené prackou alebo iným ozdobným detailom. Klasické lodičky Tamaris patria k univerzálnym kúskom, ktoré vám dodajú nielen niekoľko centimetrov navyše, ale aj očarujúci vzhľad, čo oceníte tak na rande, ako aj na pracovnom pohovore.

Zároveň sú trendom, ktorý nevychádza z módy a pokiaľ ich vyvážene skombinujete so zvyškom outfitu, nemusíte sa obávať, že by ste ich použitím šliapli vedľa. Lodičky na platforme Tamaris potešia dámy, ktoré chcú vyšší podpätok vyvážiť hrubšou podrážkou a dopriať si tak pri nosení väčšiu stabilitu aj komfort. 

Lodičky s remienkom Tamaris charakterizuje nižší podpätok, pôsobia uvoľnenejšie a sú tak vhodné pre menej formálne príležitosti. Niektoré z modelov ponúkajú otvorenú pätu, zatiaľčo iné nechávajú vyniknúť bočnú stranu vašich chodidiel. Spomedzi lodičiek Tamaris sa pre každodenné nosenie hodia napríklad klinové lodičky Tamaris, ktorých syntetický podpätok sa tiahne po celej dĺžke topánky.

Tieto lodičky vytvárané z kvalitnej kože sa príjemne nosia a dostupné sú predovšetkým v neutrálnych odtieňoch bielej a šedej farby.

Skryť

Cena:

€ -

Koniec výpisu produktov
Načítava sa...