Späť do školy spolu s Footshop Crew: Odštartuj školský rok naplno

Najdôležitejší deň začiatku školského roka nie je vysvedčenie, ani maturita. Je to len prvý deň, kedy sa opäť vrátiš medzi ľudí, s ktorými tráviš desať mesiacov v jednej miestnosti. A tak ako si ťa zapamätajú prvý školský deň, tak ťa budú brať po celý rok. Nechaj sa inšpirovať Footshop Crew. Tá má síce školské roky za sebou, ale prvý deň by obstála na jednotku.
 
Prázdniny nie sú len o nedeliach aj v pondelok, festivaloch a dovolenkách, ale aj o brigádach. Tak trochu tušíme, že máš nabitú kartu a psychicky sa začínaš pripravovať na prvý školský týždeň, takže je správny čas, aby si zhliadol výber Footshop Crew, ktorá sa s Bag to School vrátila späť do školských čias.
 

Lijana

 
Social Media Specialist
 

Richard

 
Special Product & Releases Coordinator
 

 

Nina

 
Product Management
 

  • Herschel Supply Co. Form Crossbody Large Pack Brushstroke Camo galéria
  • Herschel Supply Co. Form Crossbody Large Pack Brushstroke Camo galéria
Herschel Supply Co. Form Crossbody Large Pack Brushstroke Camo
Herschel Supply Co.
  • Herschel Supply Co. Form Crossbody Small Pack Kelp galéria
  • Herschel Supply Co. Form Crossbody Small Pack Kelp galéria
Herschel Supply Co. Form Crossbody Small Pack Kelp
Herschel Supply Co.
  • Herschel Supply Co. Small Form Crossbody Black galéria
  • Herschel Supply Co. Small Form Crossbody Black galéria
Herschel Supply Co. Small Form Crossbody Black
Herschel Supply Co.

Martin

 
SEO Consultant
 

 

Ako to bolo so školou?

 
Štúdium je pre väčšinu ľudí vo Footshope už minulosťou. Samozrejme, nájdeš medzi nimi brigádnikov, internistov alebo iniciátorov, ktorí sa učia z rôznych kurzov, no škola ako taká je už len spomienkou. Lijana s Martinom ti prezradia, na akej škole študovali oni a ako (a či vôbec) ich pripravila na prácu vo Footshope.
 

Martin
“Som v poslednom magisterskom ročníku na VŠE, kde je mojou hlavnou špecializáciou Informačný manažment. Tam som dostal teoretický základ. Dôležitou zmenou pre mňa potom bola vedľajšia špecializácia - Online marketing, kde som sa dostal k tomu, čo robím teraz. Baví ma IT a spojením so SEO som konečne našiel to, čo mám rád. Najväčším prínosom pre mňa ale bola možnosť odcestovať do zahraničia, kde som nazbieral najviac skúsenosti čo sa týka webdizajnu a optimalizácie webu, ktoré teraz môžem uplatniť vo Footshope.”

 

Lijana
“Vyštudovala som Grafický a priestorový dizajn na Strednej súkromnej škole v Bratislave, kde som si okrem grafických programov osvojila aj určité návyky a spôsoby, ktoré využívam pri svojej práci s Instagramom. Býva pravidlom, že štúdium na umeleckej škole je divoká jazda. Bol to celkom zvrat, pretože som na základnej škole navštevovala matematickú triedu a myslela som si, že pôjdem viac intelektuálnym smerom, ale tak to už chodí. Človek mieni, život mení. Keby som si mala vybrať, tak určite nemením.”

Inšpiruj aj ty  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sneakers & Apparel (@footshop),

 
Ukáž Footshopu svoj najlepší outfit, v ktorom by si sa nebál/a ísť do školy.
 
Tri najlepšie outfity odmenia voucherom na nákup a batohom EASTPAK. Sleduj ich Instagram, kde sa dozvieš viac informácií!
  Photo credit: kovkou

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy