Čo nového na Instagrame? Inšpirujte sa najlepšími outfitmi za mesiac jún

Potrebujete nakopnúť svoje zmysly a prevetrať staré šatníkové kúsky v novej podobe? Ideme vám na pomoc s naším tradičným výberom lookov, ktoré nás za uplynulý mesiac oslovili na Instagrame najviac. Zamilujte sa nanovo do udržateľnosti, univerzálnosti a jednoduchosti, ktoré zachraňujú dni v práci, ale aj potulky mestom.
 

Udržateľnosť – top trend sezóny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Conscious life(@nataliapazicka),


Ak by sme mali niektorý z trendov skutočne podporiť, tak je to práve udržateľná móda. O kúskoch so skutočným príbehom vie svoje aj naša slovenská sustainable diva @nataliapazicka. Z jej inšpiratívneho feedu vyberáme transparentnú značku Thinking MU, obľúbené tenisky Veja a koženú ľadvinku, ktorá nemusí byť spoločníkom len na jedno použitie. Žiť úplne zero waste je tak trochu utópia, o tom sa denne presviedčame všetci. No prispievať k zmene po malých kúskoch azda dokážeme. Napríklad aj tak, že tie šaty, do ktorých ste investovali minulý mesiac, nenecháte po jednom večierku zapadať prachom. Idete do toho s nami?
 
 

 

Všetky oči na detail

 

Nemáte dnes čas na šatníkovú kombinatoriku? Nechajte odznieť doplnky. Mango vie vždy zahrať do karát všetkým fanúšikom statement kabeliek. Nesmieme zabudnúť ani na sandále s tenkým remienkom, ktoré si držia v instagramových príspevkoch značnú prevahu.
 

Streetová lovkyňa

 

Uličné inšpirácie nás nikdy neprestanú prekvapovať. Pokiaľ je vám blízke miešanie štýlov, odporúčame vyskúšať kombináciu obľúbeného trička a džínsov, ktorú veľmi príjemne naruší prítomnosť topánok mules. Hnedá je nová čierna a my ju berieme všetkými desiatimi.
 

Made in Slovakia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ (@lapkinn),


Pamätáte si článok, kde sme vám priniesli tipy na tenisky, ktoré nenájdete na každom rohu? V ponuke bol aj slovenský klenot – obuv od značky Novesta. Máme však také tušenie, že ich popularita narastá. A nesmierne nás to teší. Hodia sa ku všetkým módnym náladám a bonusom je skvelý pocit z rozumnej investície. Po všetkých oslavných ódach vám neostáva nič iné, len ich vyskúšať na vlastných nohách.
 

 

Nekonečné možnosti komfortu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa REBEKA WECHSLER (@styleofbecca),

 
Milujete šaty, no desia vás predstavy o dokonalej chôdzi v podpätkoch? Našťastie, módny priemysel myslí aj na tých, u ktorých je na prvom mieste pohodlnosť. Vyskúšajte k vašim maxi šatám primiešať komfortnú topánkovú alternatívu od značky Toms.
 

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy