Deti Instagramu, ktoré sa oplatí sledovať

Deti oplývajú energiou, ktorá je veľmi nákazlivá. Či už počujete detský smiech z ihriska, alebo scrollujete sociálne siete.  Zatiaľ čo na preliezačkách ostáva veková hranica rovnaká, na instagrame sa nezameniteľne znižuje. Vytvára sa tak nepriama úmera k tisícovým číslam followerov, ktoré sa zdajú byť ako z detskej rozprávky. Toto sú deti, ktoré preskočili dobu a vrhli sa rovno na výslnie!

@____zuri

 

18 tisíc followerov a vycibrený módny vkus môžeme čakať od tejto malej hviezdy, ktorú by ste tak ľahko na ulici neprehliadli. Outfity očividne inšpirované 90. rokmi dopĺňa detskou hravosťou prevedenou do farebných okuliarov.

@luisafere

 

Luxusné dieťa luxusných značiek. Malý si užíva skoré instagramové začiatky po boku mamy, ktorej outfity sú na ňom taktiež v značnom množstve. Je to proste nezameniteľne štýlová dvojica.

@coco_pinkprincess

 

Drsne chlapčenská póza s nohami pevne na zemi, obklopená trendami s nezameniteľnou štipkou úplnej originality. Práve zapojením jedného z mnohých japonských štýlov, kawai, si malá Coco Pink Princess získala tisíce followerov.

@miasaidno

 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @miasaidno,


Iba ročný vekový rozdiel oddeľuje dve rozkošné sestry, ktoré sa prostredníctvom svojej mamy stávajú inšpiráciou pre nás všetky. Jednoduchý štýl a cit pre farebné kombinácie, dúfajme, majú v génoch.

@princeandthebaker

 

Malý Prince rúca svojím stylingom vekové bariéry. Za nevšedné doplnky a premyslené pózy na instagrame je zodpovedná mama Keira, ktorej iste neskôr poďakuje. Zatiaľ mi ďakujeme jej.

@stellaandblaise

 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @stellaandblaise,


To, že dvojičky zvykneme obliekať rovnako, je bežný zvyk. Rodičom týchto dvoch mladých instagramerov sa podarilo posunúť ho na inú úroveň. Žiadne prvoplánové pokusy, ale nonšalantne zladené outfity, s ktorými zažiaria na každom „detskom ihrisku“.

Na rozdiel od instragramových účtov, ktoré si svojimi státisícami followerov zarábajú už od mala samy na seba, na Slovensku je stále viac-menej v praxi najdôležitejšie pravidlo keep it real.  Môžeme len ďakovať šikovným maminám, ktoré tak posúvajú prostredníctvom svojich ratolestí „detskú“ módu na úplne inú úroveň!
 

Darmo, život blogerky sa nekončí po narodení detí, dokonca niekedy to môže byť hlavný popud blogovania. Pozornosť si blogujúce mamy vyslúžili natoľko, že v súťaži vzniknutej na Slovensku Bloger roka je možné vyhrať v samostatnej kategórii – Mama blogerka!
 

Dorota, Agáta a Gréta

 

Tohtoročné kolo vyhrala Michala Grešková, matka troch dcér – Doroty, Agáty a Gréty. Cez instagram môžeme nahliadnuť do rodičovstva cez všetky jeho smery. Michaela očividne žije okrem detí módou, to sa nejako musí prejaviť. Tri deti sú už dav, preto nie je na škodu ladiť ich do rovnakého štýlu. A že to teda je módny vkus, za ktorý by sme sa nemuseli v uliciach hanbiť ani po tridsiatke. Kvetované šaty, chokre, jemné pastelové farby či vzory búrajú stereotypy o ružových škrobených sukničkách a veľkých mašliach. Deti sú cool rovnako ako rodičia.
 

Malá M

 

Instagramový účet tonbogirl je venovaný trochu rodičovstvu a trochu umeleckosti, ktorá sa nedokáže zakryť a ani sa o to nesnaží. Mama – Marika má prirodzený a jemný vkus, ktorý prenáša aj na dcérku M, ako ju volá vo svojom blogu. Nefotografuje žiadne #ootd, naopak, necháva nás len nahliadnuť do rodičovstva pri nevšedných i všedných momentov. Či už sú to outfity z návštevy galérie, svadby, či len tak, v pyžame.
 
 
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Terez

Študentka žurnalistiky, ktorá síce od detstva behá s mikrofónom, no našla sa až pri písaní. Rada ráno stojí pred skriňou a nevie, čo si obliecť. Rada nosí veci, nad ktorými babky prevracajú očami. Rada jedáva nezdravé veci a rada cvičí, cestuje. Rada žije život, ktorý má.

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy