Si minimalistka? Tieto instagramové účty budú odteraz tvojou povinnou literatúrou

Minimalizmus – na prvý pohľad jednoduchá životná filozofia, no v praxi jedna z tých ťažších mravčích prác. Životný štýl hlásajúci prostoduchosť v sofistikovanej podobe je na fotografiách pohladením pre naše oči i duše. Preto sme sa rozhodli nazrieť do instagramových zákutí vybraných dám, ktoré patria ku kráľovnám minimalizmu, a prinášame vám inšpiráciu v podobe unikátnych vyskladaných vzorcov. Je z čoho vyberať. 

Alexis Foreman 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexis Foreman (@alexisforeman),


Jej cit pre kombinovanie zvrškov je dokonalý. Ak milujete trenčkoty a potrebujete svoje odievanie utriasť do jednotnej línie, nechajte sa viesť týmto instagramovým účtom. Zemitosť farieb v jej podaní si skrátka zamilujete.

Brittany Bathgate

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Bathgate (@brittanybathgate),


Či už ide o zimné vrstvenie, alebo o letné outfitové prevedenia, Brittany je proste minimalistickou múzou pre všetkých, ktorí sa chcú zasvätiť do tajov tohto životného štýlu. Držte sa v jej línii bielych tričiek, džínsov a midi sukní.

Meghan Adelaide Schaefer

 

Máte chuť na trochu extrovertnejšiu formu minimalizmu? Potom je účet Meghan pre vás to správne miesto pre hľadanie toho správneho kompromisu. Popri štýlovej čistote sa mihnú aj sýte farby a potlač. Pridávajte do povinného sledovacieho zoznamu. Dennú dávku inšpirácie máte na podnose.

Lizzy Hadfield

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet),


Pod instagramovým pseudonymom @shotfromthestreet nájdete módnu blogerku, ktorá povýšila nosenie klasického bieleho trička na úplne inú úroveň. Slovíčko nuda je v tomto prípade úplne zažehnané a vaše obliekacie vzorce kapsulového šatníka naberú nový dych.

Kaytlin Ham

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa KAITLYN HAM (@kaity_modern),


Webové zrkadlo @kaity­_modern je reprezentantom tlmených odtieňov a vkusných doplnkov. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na jarné odievanie, nebudete si vedieť vybrať. Kaytlin pripravila naozaj rozmanitú paletu.

Annemiek Kessels

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Annemiek Kessels (@modedamour),


Dokonalý kontrast textúr a hra s farebnosťou. Annemiek Kessels aka @modedamour mieša svojim sledovateľom výživné kokteily na dennej báze. Jej stylingovú kombinatoriku musíte vidieť!

Adéla Mazánková

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adela C. Mazankova (@adelachloe),


Minimalistické momenty, módu a zákulisie československej verzie časopisu Vogue vám na svojom Instagrame predstaví jedna z jeho redaktoriek. Adéla je majsterkou v kombinovaní high streetových kúskov. V jej fotografickom obsahu môžete nájsť napríklad Nanushku, Jacquemus, ale takisto i kúsky z Freshlabels a Manga, ktoré si všetci podvedome pridávame do virtuálneho nákupného košíka. Hľadajte pod menom @adelachloe. 

Petra Macková

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra (@pepamack),


Petra je Slovenska žijúca v Sydney a jej instagramový účet @pepamack má svetový charakter. Kombinácia oversize kúskov a vyhranenej štýlovej línie vám otvorí nové obzory. Petra dávkuje minimalizmus poctivo a vy si budete mať chuť uchmatnúť kusisko aj pre seba.
 
Zdroj: whowhatwear.co.uk

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy