-30% na desigualvivantis.sk

10 dôkazov, že terakota vládne tomuto letu!

Opálená pokožka, žmúrime do slnka a prijímame jeho lúče ako vítaných návštevníkov. Čím im najviac polichotiť? Všetky odtiene milujú terakotu a tento rok nechcú nosiť nič iné. Pinterest zaznamenal 95-percentný nárast vo vyhľadávaní farieb z tejto škály. Jemne oranžová, škoricová, hrdzavá a okrová vyhrali súťaž v honbe po zvýraznení opálenia či spôsobu, ako ho privolať. Jednoducho majú v sebe glow, ktorý nenahradí nejaká neónová ružová či zelená. Ak ste v pokušení podľahnúť teplým, zemitým tónom, teraz je ten správny čas nechať sa opantať kráľovnou farieb!

#1

 

Spolu s doplnkami v rovnako nude odtieňoch je využitie bledej škorice na overaly jednoznačne voľbou, ktorou perfektne zvýraznite, čo chcete povedať.

 

#2

 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ZUZ (@zuzstories),


Stačí v malom. Neškodná implementácia jemnej oranžovej na topánkach môže predĺžiť nohy rovnako účinne ako opätky. Na škodu nie je zladiť ju s kabelkou, s jemným farebným kontrastom, o ktorý sa postará modrá farba.

 

#3

 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Z U Z (@sjuloves),


Farby zeme, materiály zeme. Teplé terakotové tóny akoby si priam pýtali niečo s prírodou späté. Kombinácia šiat so slamenou kabelkou je oslavou tohto spojenia.

 

#4

 

Musíme uznať, že táto farba v sebe nesie magnet na retro kúsky, ktoré sa k nej neskutočne nosia. Či už sú prevedené v sukni alebo šatách.

#5

 

Najjasnejším argumentom proti všednosti je jednoznačne denim, ktorý robí v tejto kombinácii zázraky. Dokonca aj v spojení s „obyčajným“ tričkom.

 

#6

 

Terakotovou kráľovnou môžete byť aj v pohodlných nohaviciach, ktoré sa skvelo hodia ku kvetovanému zvršku.

 

#7

 

Neraz detaily v outfite určujú jeho celkový vibe. Hnedá kabelka nie je rozhodne nuda a dokáže zohrať túto neľahkú úlohu.

 

#8

 

Terakota dáva možnosť cítiť sa ako bohyňa práve v „nevšedných“ šatách, farba je výhrou sama osebe. Všetko v jednom tóne dokonale spĺňa naše letné požiadavky.

 

#9

 

Taktiež jej spojenie so vzormi na šatách je jednoznačným krokom vpred, smerujúcim k perfektnému letnému outfitu.

 

#10

 

Nielen šaty sú úrodnou pôdou pre vzory každého kúta fantázie. Terakotová farebná škála najlepšie vynikne v akomkoľvek spojení napríklad s bielou.


Sme na konci s desiatimi prikázaniami terakotovej kráľovskej diktatúry. Ibaže ona sa nespráva  despoticky ani diktátorsky. Všetci ju nasledujeme s veľkým chcením a absolútnou slobodnou vôľou. Nosenie zemitých tónov až prekvapivo upokojuje, je to návrat k prirodzenosti zemského rádu. Terakota je kráľovná, ktorá robí zo svojich poddaných bohyne leta.
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Terez

Študentka žurnalistiky, ktorá síce od detstva behá s mikrofónom, no našla sa až pri písaní. Rada ráno stojí pred skriňou a nevie, čo si obliecť. Rada nosí veci, nad ktorými babky prevracajú očami. Rada jedáva nezdravé veci a rada cvičí, cestuje. Rada žije život, ktorý má.

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy