Najkrajšie back to school matching sety pre štýlový štart školského roka

Letné prázdniny sa blížia do finále. Táto skutočnosť posunie z komfortnej zóny nejedného školáka, no stále je tu ešte priestor na dozvuky, ktoré môžu nabrať grády aj vďaka novej školskej nadupanej výbave od Footshopu. Pripravili sme si pre vás totiž pohľadné matching sety s pevným ukotvením v povinnej výbave študenta. Sezóna v laviciach sa bude niesť v znamení milovaných tenisiek, kvalitných ruksakov či nesmrteľnej ľadvinkovej klasiky.

Železo sa má kuť za horúca a výhodné ponuky tiež. Predajca tých najvychytenejších modelov obuvi o tom vie svoje, preto si pre svojich zákazníkov pripravil zaujímavú akciu. V rámci aktuálnej kampane prináša vysoký promo kód FU20 vo výške 20 %

Zľava platí pri nákupe minimálne dvoch produktov z Footshop university nádielky. V nasledujúcich riadkoch vás inšpirujeme práve setmi, ktoré sú vyskladané z tejto výberovky.

Nesmrteľné klasiky

 

Vans OG Old Skool


Eastpak Out Of Office

Čím by bolo zasadnutie do školských lavíc bez tradična, ktoré definuje šatníky mládeže už niekoľko desaťročí? Keď sa povie nesmrteľná klasika, nemôžeme vám naservírovať nič iné než sú tenisky Vans Old Skool v ich najtradičnejšej podobe. Nadčasovosť môžete podporiť Eastpak batohom v rovnakom tóne a vytvoriť tak milovanú unisex dvojicu, ktorá podporuje rovnosť v rôznorodosti. 

Všetky oči na mne

 

Adidas Superstar

 
Brassi Industry Wicker Backpack

Teniskovú nádielku bez milovaného Superstar modelu si nevieme predstaviť. Kultové prevedenie značky Adidas sa drží v rebríčkoch obľúbenosti už niekoľko rokov a je skvelým parťákom mužského i ženského sveta. Ak chcete dodať celkovému vzhľadu ďalšie body naviac, vyberte si ruksakového spoločníka v podobe Brassi batohu, ktorého dizajn a funkčnosť ide ruka v ruke s najnovšími streetovými trendmi.

Nový školský rok v najnovšom release

 

Adidas Ozweego W

 
Nike Heritage Backpack

Nový školský rok, nová definícia teba. Pre odvážlivcov, ktorí chcú ďalších desať mesiacov vyfarbiť pozitivitou, sú v ponuke čerstvé novinky z teniskového a doplnkového sveta. Model Adidas Ozweego v sebe snúbi prvky retra i budúcnosti, výsledkom je svieže strihové a farebné podanie. K tomu si môžete pribaliť backpack z dielne Nike hrajúci mladistvými tónmi. Túto kombinatoriku si zamilujete.

Nude nadčasovosť

 

Adidas Supercourt RX

 
Nike Sportswear Heritage Hip Pack

Kto si vo svojej obliekacej rutine nezamiloval nude paletku, nevie, čo je láska. Obľúbená súčasť kapsulových šatníkov chce diktovať trendy aj v jesennej sezóne. Bežecký model tenisiek Adidas Supercourt s nádychom rokov minulých si bude veľmi dobre rozumieť s funny pack z podobného súdka.

Pastelové tóny

 

Nike MX-720-818

 
Champion Waist Bag
 
Vyznávači jemnejšej farebnej palety si môžu zgustnúť aj na nebeskom prevedení teniskového prototypu od spoločnosti Nike, ktorý je vydareným hybridom dvoch sesterských modelov Air Max 720 a Air Max 98. Pastelový mód dotiahne do víťazného konca Champion ľadvinka v baby pink vizuáli. Toto fresh kombo vás pomôže udržať na letnej vlne ešte dlhú dobu.

Elegancia a minimal v jednom

 
 
Nike W Air Max 720


Pinqpong Tak Backpack

Naša dnešná školská nádielka z kruhu nevynecháva ani minimalistov, pre ktorých sú k dispozícii Nike Air Max 270 vo futuristickom tóne. Na pleciach sa bude zase parádne vynímať batoh od udržateľnej značky Pinqponq. Ten je vyrobený zo štyridsiatich troch recyklovaných PET fliaš a je natoľko univerzálny, že si z neho môžete spraviť aj tašku do ruky. Z nákupu si teda odnesiete nielen nové kúsky, ale aj dobrý pocit.

Produktová inšpirácia:  
Pozri si celú Footshop university ponuku a nakupuj až do 6. septembra s 20 % zľavou.

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy