Najkrajšie sety domáceho oblečenia: Ako ich nosiť doma i na ulici

Pandémia, ktorá nám dáva v posledných mesiacoch zabrať, prináša revolúciu do viacerých oblastí života, výnimkou nie je ani tá módna. Pohodlná teplákovina zamiešala karty vo fashion priemysle, smart casual v klasickej podobe je aktualizovaný na home office verziu. Zážitok z leňošenia tak posúvame na novú úroveň, ktorá ostáva trendová.

V dnešnej inšpiratívnej fashion nádielke bude mať hlavné slovo komfort. Vybrali sme pre vás totiž tie najkrajšie loungewear kúsky z Factcool a pozrieme sa na to, ako ich zúžitkujete v domácom prostredí, ale aj v uliciach mesta.

čierna nadčasová klasika

 


all black súprava


Neodmysliteľná súčasť domáceho odievania sa v posledných sezónach rýchlo implementovala aj do dizajnérskych kolekcií. Tam ju povýšili na rôzne úrovne vrstvenia a vyslúžila si kombinatoriku v rôznych štýloch. Styling mikiny, formálneho saka a nohavíc pre nás už nie je ničím neznámym a na loungewear zozname tento favorit nesmie chýbať – či už sa rozhodnete pre verziu bez kapucne, alebo s kapucňou. Pokiaľ chcete teplákový look posunúť o level vyššie, môžete vybrať kúsky napríklad s rebrovanou textúrou.

z pyžama do mestskej džungle

 


kimono set


Kimono v loungewear svete je absolútnym víťazom. Tento menej tradičný kúsok dokáže pohodlnému odievaniu dodať osobitný punc štýlu, ktorý môžete pokojne odprezentovať aj pri prechádzke mestskou džungľou. Myslíme si, že tento set si zaslúži posun z pyžamovej sekcie. Vieme si dokonca predstaviť doplnenie mokasínami i teniskami.  

v elegantnom móde

 


set s rolákom


Z domu rovno k vybavovačkám v centre bez toho, aby ste museli riešiť prezliekacie dilemy? Bez problémov. Stačí siahnuť po elegantnejšej verzii loungewear setu v neutrálnych farebných odtieňoch a mikinu vymeniť za rolák. Vďační kandidáti do vrstvenia, ku ktorým si môžete smelo obliecť aj svoj zimný kabát v kratšom aj predĺženom strihu.

súhra trendov

 


batikovaná loungewear súprava


Batikované záležitosti sa opäť dostávajú do popredia a môžu tak oživiť vaše pohodlné odievanie. Keďže je tento variant dosť výrazný, nemusíte si lámať hlavu s doplnkami či zvrškom, najlepšie bude, ak stavíte na jednofarebnosť.

matchy-matchy

 


trojdielny set v ťavej farbe


Ak chcete ísť ruka v ruke s farebnými favoritmi sezóny, siahnite po palete hnedých odtieňov – ťavia farba je nadčasovou voľbou, ktorá sa vo vašom šatníku ohreje určite dlhšie ako jednu sezónu. Obliecť sa do nej potom môžete naozaj od hlavy po päty tak, ako je to v tomto matchy-matchy trojdielnom sete. Vrchná vrstva v podobe kardigánu je skvelou voľbou na viacero príležitostí a je priam nevyhnutnosťou v každom kapsulovom šatníku. Vyhráte sa s ním pri vrstvení a okrem iného hlási veľký comeback. 


zelený úpletový komplet 


Výberovku najkrajších loungewear setov uzatvárame úpletom v tlmenej zelenej, v ktorom funkciu doplnku naplno preberajú výrazné gombíky. 

V tieni súčasnej pandemickej situácie nevieme s určitosťou predpovedať návrat do života bez rúšok. Zdá sa, že potreba komfortnejšieho odievania bude ovplyvňovať ďalšie dizajnérske kolekcie a následne aj zásobovanie tovaru s oblečením. Ak ste sa ešte neodvážili povýšiť vašu “teplákovku” na najväčší módny trend, je na čase tak urobiť. Veľa šťastia pri pohodlnej kombinatorike! 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy