Ako nosiť ľadvinku v roku 2020: Šesť inšpirácií priamo z ulice

Taška, ktorá zachráni akýkoľvek outfiit? Titul superhrdinu preberajú ľadvinky. Kombinovateľné, trendy a pripravené zachrániť uponáhľané rána a nerozhodné večery. Dnešná inšpirácia ukáže ako nosiť ľadvinku v roku 2020 úplným začiatočníkom, ale aj módnym nadšencom na vyššom leveli. Na oficiálny list módnych trendov jesene a zimy 2020 pripisujeme fanny pack doplnkovú sekciu.

Štýlový úžitok

 

pinterest.com

Z ľadvinkovej klasiky, ktorá ráta len s teplákmi a šušťačkou, sa presúvame do elegantnejšieho módu. Ten však nestráca na úžitku. Vyskúšajte kombináciu overalu či kostýmového kompletu s ľadvinkami v koženom prevedení. Kedysi čisto športovú záležitosť dizajnéri posunuli aj do elegantnejších verzií a výsledok stojí za to.

Dva v jednom

 

pinterest.com

Namiesto opasku ľadvinka? Hovoríme áno. Vynikne na oversize kabátoch, pri ktorých budete chcieť priznať siluetu, ale aj na rolákových šatách. 

V hlavnej úlohe doplnku 

 

pinterest.com

Po taške, do ktorej sa ledva zmestí mini krabička od cukríkov, prichádza značka Jacquemus s ďalším malým variantom, ktorý si však zapamätá každý. Môže sa stať, že v nej neuskladníte naozaj nič, no módni nadšenci ju hrdo ukazujú svetu ako jeden z najvyhľadávanejších doplnkov sezóny. 

Statement element

 

pinterest.com

V centre pozornosti ešte chvíľu ostaneme. Od mikro modelov sa presunieme k výrazným prototypom, ktoré definuje sýta farba, veľké logo, či asymetria strihu. Ak potrebujete narušiť líniu all black či all white outfitu, vyberte si napríklad takú ľadvinku na štýl Gucci, ktorá udrie do očí svojím farebným prevedením a textúrou.

Športový nádych 

 

pinterest.com

Čo by bola poriadna výberovka bez tých fanny packs, ktoré to celé odštartovali ešte za čias našich otcov? Pre vytvorenie kontrastu odporúčame výber klasickej športovej verzie ľadvinky a vašich obľúbených fashion kúskov na každý deň. Streetstyle môže vyzerať aj takto, čo poviete? 

Minimalizmus nevynímajúc

 

pinterest.com

Nezabúdame ani na minimalistov a princípy kapsulového šatníka, kde si ľadvinka v neutrálnych farebných tónoch určite nájde svoje pevné miesto.

LOVELY VÝBEROVKA:


 

Máte svoju obľúbenú ľadvinkovú kombináciu? Pomôžte nám rozšíriť našu inšpiráciu! Napíšte nám o nej na našej FB stránke. 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy