Tieto letné šaty zvýraznia vašu obľúbenú časť tela

Óóó šaty! Nehasnúca sezónna láska, ktorá ponúka voľnosť i nekonečné množstvo strihov, tvarov a typov. Ak chcete svojmu finálnemu outfitu pomôcť k úplnej dokonalosti, inšpirujte sa výberom šiat, ktoré vám pomôžu „podčiarknuť“ najlepšie partie vášho tela. Je načase začať bojovať proti neustálemu skrývaniu nedostatkov a ukázať uliciam to, na čo ste takým ženským právom hrdé. Prvá pomoc pre súlad vašej siluety s typom šiat je ukrytá v nasledujúcich riadkoch.
 

# ramená

 

Pre odhalené ramená sa k slovu hlásia obľúbenci v podobe off shoulder a cold shoulder šiat. Nebojte sa rôznych materiálov a tiež asymetrických strihov. Ak sú ramená dominantou vašej postavy, môžete siahnuť aj po šatách s tenkými ramienkami.

# nohy

 

Nohy modelky si zaslúžia veľké percento pozornosti. Skvelým adeptom sú pohodlné shirtdress, ktorých variabilnosť nosenia je na nezaplatenie. K víťazným voľbám odhalených nôh patria bezpochyby šaty s dĺžkou nad kolená, ktoré majú rozparky po oboch stranách.

# ruky

 
 
Možno to príde niekomu triviálne, no odhalenie celých rúk je pre mnohé ženy tabu. S krátkym rukávom sa predsa cítime komfortnejšie a možno sebaistejšie. Pre dámy, ktoré chcú svoje ruky ukázať svetu, ponúkame šaty bez ramienok alebo tie s tenkými ramienkami. Tie sa vďaka lingerie trendu vyšvihli v rebríčku obľúbenosti. 

# zadok

 

Mýty o tom, že naše „pozadie“ sa vyníma len v legínach a skinny džínach treba zbúrať. Keď ste na sebe tvrdo makali v posilke a chcete to dať patrične najavo, siahnite po bodycon šatách a puzdrových strihoch.

# chrbát

 

„Ty máš ale nádherný chrbát!“ Aj vás už dostala do úzkych táto veta? Počúvať pochvaly na túto časť tela je niekedy ako objaviť novú planétu. Pozitívnych ohlasov sa zväčša dostane skôr našim nohám alebo zadnej časti tela. Preto ak patríte do kategórie „môj chrbát – môj klenot“, vytešujte sa! Nie každá žena si totiž môže dovoliť obliecť šaty s odvážne vykrojenou zadnou časťou. Tento typ šiat je pre vás ako uliaty.

# hrudník

 
 

Príspevok, ktorý zdieľa NA TY(@natykerny),

 
Šaty s véčkovými a väčšími výstrihmi i zavinovacie šaty všetkými desiatimi! Aj keď prsia patria do kolónky „nemôžeš mať všetko naraz“, nie je pravidlom, že väčší výstrih si môžu dovoliť iba bohatšie obdarované ženy. Do kariet zahrá aj správny výber podprsenky alebo braletu, ktoré finálnej verzii dodajú ten správny šmrnc.

# pás

 

V tejto oblasti by sme sa všetci mohli učiť od svetovej celebrity Beyoncé alebo Kim Kardashian. Spomenuté dámy vedia svoje boky v šatách predať dokonale. Pás rovnako ako zadok skvele vynikne v bodycon šatách, takisto vo waist cut outs, zázraky spraví aj obyčajný opasok alebo šaty na zavinovanie.

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy