SUMMER SALE: zľavy až -50%EOBUV.SK

Všetko, čo potrebujete vedieť o výpredajoch v Zare: Tipy, ktoré uľahčia nákupy

Výpredaje – prehrešky, ktorých sa musí raz za čas dopustiť každá z nás. Keď sa jedná o obľúbené značky, máme oči na stopkách, no spolu s nami ďalšie tisícky ľudí. Ten pocit poznáme veľmi dobre. Minulý mesiac priviedla milovaná španielska značka do výkladov šaty, na ktorých spočinul náš prosebný pohľad. No peňaženka dvihla varovný prst a skromne šepla, že treba ešte počkať. Všetci milujeme Zara sales, no ako si ich naplánovať do svojich diárov, keď predajcovia držia bobríka mlčanlivosti?

Kedy začínajú výpredaje v Zare?


Nič nie je nemožné, keď máte ľudí na tých správnych miestach. Napríklad si stačí posvietiť na britského špecialistu, ktorý vie o výpredajoch v Zare skutočne hodnotné informácie. Redakcia Whowhatwear ho poriadne vyspovedala a my vám jeho tipy posúvame ďalej. Úplne na začiatku si zapisujte informáciu, že online výpredaje španielskeho módneho obľúbenca začínajú vždy o 22:00, deň pred oficiálnym spustením v kamennom obchode. Kúsky sa míňajú veľmi rýchlo, preto je na mieste pohrať sa so stratégiou vášho nákupu.

Sústreďte sa na veci, ktoré sú žiadané

 

Spomínate si na ošiaľ okolo bodkovaných šiat, ktoré začali zapĺňať Instagram? Skôr, než sa pustíte na lov, zamyslite sa nad tým, ktoré kúsky majú vysokú popularitu. Tie sa minú vo výpredajoch väčšinou rýchlosťou svetla. Ide najmä o tovar vyššej sumy stojaci na vrchole odevného rebríčka. Reč je prevažne o kabátoch, kabelkách, obuvi, ale aj o drahších a kvalitnejších materiáloch, ku ktorým radíme napríklad aj svetre z kašmíru. Iné kusy oblečenia, ako sú napríklad košele, budú stále na druhom mieste. 

Dvakrát meraj, raz kúp
Nezabúdajte na rozumné nakupovanie a pred zaplatením si veci vyskúšajte, aby ste doma zbytočne nehromadili nepotrebný tovar. Oboznamovanie sa s trendmi budúcej sezóny bude v tomto prípade bodíkom navyše. Zistite si vopred, čo zapadne do vašej outfitovej mozaiky.

Ak máte obavy z toho, že medzi haldami oblečenia nebudete vedieť nájsť to, čo hľadáte, máme pre vás dobrú správu. Väčšina reťazcov v dňoch veľkých výpredajov otvára svoje brány skôr. Pre informácie o všetkých novinkách a možných akciách odporúčame odoberať newsletter a sledovať Instagram. Tieto platformy vás uvedú vždy do obrazu a vďaka pravidelnému sledovaniu nezmeškáte nič dôležité.

„Dostanete ešte tie džínsy, ktoré som u vás videla pred mesiacom?“


Večne nezodpovedaná otázka. Zákazníci s ňou často naháňajú personál, no ten nemá dosah na to, aby dokázal takéto veci predpovedať. Trendy sa menia závratnou rýchlosťou a kúsky, ktoré boli v obehu pred tromi týždňami už budúci mesiac na predajni nemusíte nájsť vôbec. Dlhodobé predikcie nečakajte. Manažéri sú informovaní len o tovare, ktorý príde na predajňu nasledujúci týždeň. 
 
 

Špeciálna kolónka


Aj keď technicky nejde o výpredajové šialenstvo, Zara vo svojom online shope disponuje kategóriou Special prices, ktorá sa veľmi podobá výpredajovej ponuke. Môžete sa tak dostať k veciam za prijateľné ceny.

V globále však nezabúdajte na to, že výpredaje sú veľkou bublinou, do ktorej treba vstupovať s rozumom. Odneste si domov kúsky s reálnym využitím na viacero sezón.
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy