Grape zaplnili ľadvinky: Toto je deväť najlepších outfitov

Malé, ale nápadité. Všetci sme už zabudli na to, že ich miesto je výlučne len pri vyberaní peňazí na parkovisku či v athleisure výbave. Ľadvinkový comeback je silná vec. Takzvané fanny packs bezpochyby patria k festivalovej výbave a za pravdu nám dávajú aj instagramové posty z festivalu Grape. Návštevníci si kombinovanie poriadne užívali. Na sto spôsobov, ku všetkému a predsa vždy inak.

Šatová romantika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa NATÁLIA MUCHOVÁ (@nataliamuchova),


Maxi šaty sú balzamom pre všetky letné duše a takisto predstavujú parádnu alternatívu pre vzdušný festivalový look. Miesto kabelky nahrádza ľadvinka v zemitých tónoch a vy sa môžete baviť jedna radosť. 
 

Army rebélia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankatopanka(@jankatopanka),


Pre tých, ktorí radi experimentujú na hranici basic a netradična, tu máme inšpiráciu z instagramového účtu @jankatopanka. Šikovná slovenská stylistka nám servíruje sviežu kombinatoriku na dennej báze a my sa nevieme nabažiť. 

 

Jednoduché koncepcie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea D.(@happiest.girrl),


Ak vás nebavia rôznorodé textúry, stavte v doplnkoch na bielu klasiku. Je to síce najväčšie klišé storočia, no jednoduchosť je skutočná záchrana v každej situácii. 

 

Partner všetkých doplnkov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa. (@ejdrien.a),


Ľadvinky si vedia poradiť so širokou škálou doplnkov, dokonca ich vedia aj statočne nahradiť. Nebojte sa vyskúšať i metalické verzie. 

 

S pridanou hodnotou 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankahairstylist (@janah_blog),


Zaregistrovali ste, že túto sezónu majú strapce silné postavenie? A to nielen na oblečení, ale aj na taškách všetkého druhu. Túto záležitosť môžete pokojne prijať naspäť do svojich životov. 

 

Maximálny minimalizmus

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Hadbavná (@domihadbavna),


Hlásajú ho všade a neobišiel ani festivaly. Pravidlá minimalizmu sú už všetkým jasné a bez obáv medzi seba prijímajú aj minimalistické ľadvinky. K tomu nesmrteľná džínsovina, biele tričko a milované plátenky. Milovaná záležitosť, na ktorú mnohí nedajú dopustiť. 

 

Vlastná identita

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankatopanka(@jankatopanka),


Patríte k ľuďom, ktorí radi obchádzajú tradično? Potom si vezmite niečo z nasledujúceho komba. Obyčajná ľadvinka zdobená elementmi podľa vlastného výberu je vždy krokom vpred. Či už ide o strapce, alebo kruhy všetkých rozmerov.

 

Bezstarostné mládí 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Balážová (@mikibalazova),


Našu zbierku uzatvárame fresh podaním, ktoré bez prítomnosti ľadviniek jednoducho nemôže existovať. Už ste si vybrali svoju favoritku?


LOVELY výberovka: 


 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy