Lacné svadobné šaty, ktoré vás nebudú stáť viac ako 50 eur

Zhmotnenie predstáv o vašom veľkom dni do reálnej podoby môže niekedy predstavovať celoročný projekt. Všetko by malo byť predsa ako z Pinterestu, háčik je len v tom, že rozpočet má svoje hranice. Dnes trochu zredukujeme stres a pošetríme peňaženky. Ak vás v najbližšej dobe čaká výber svadobných šiat a nechcete za róbu minúť majetok, odporúčame detailne preskúmať nasledujúci obsah. 

TRENDYOL

 
   
foto vľavo - produktový obrázok, foto vpravo - reálny vzhľad produktu
 
Prvý favorit patrí tureckej značke, ktorá produkuje mladistvú módu dostupnú za pár eur. Tieto mermaid šaty sú vhodným adeptom na civilný sobáš. Šaty pekne sedia na postave, obmedzujúcim momentom môže byť zúžený strih, ktorý by pri tanečnej zábave potreboval náhradu. Na sobáš v úradných priestoroch či svadobné fotenie sú ako stvorené, nevieme si však predstaviť fungovať v nich celý svadobný deň. 95 % polyesteru urobí svoju prácu, a to nielen v letných mesiacoch. Komfort nadovšetko by sa v tomto prípade nedal uplatniť.
 
 
 foto vľavo - produktový obrázok, foto vpravo - reálny vzhľad produktu
 
Kontúry týchto bielych spoločenských šiat sú v reále trochu iné ako na produktovej fotografii. Mínusom bol veľkostný nepomer medzi zvrškom a sukňou. Tá bola príliš úzka, zvršok zase nepriľnul na siluetu. Obmedzujúcim momentom tohto produktu, ktorý nevieme obísť, je hryzúca čipka. Aj keď sú čipkované šaty na svadbách pomerne častou a obľúbenou záležitosťou, odporúčame si vybrať také, v ktorých sa naozaj budete cítiť ako vo svojej druhej koži. 


 
 
 foto vľavo - produktový obrázok, foto vpravo - reálny vzhľad produktu

A víťazom značky sa stáva tretí model bielych dlhých spoločenských šiat. Tento produkt spĺňa všetky parametre svadobného favorita – šaty parádne sedia na postave, materiál je neprehľadný, potešia aj duše minimalistov a pochvalu dostáva šitie i strihové prevedenie, ktoré umožňuje variovať zvršok pomocou našitého tylu. Veľa práce nebudete mať ani s použitím dekoratívnej kozmetiky, úplne si vystačíte s minimalistickým líčením, ktoré zľahka doplní celkový vizuál. Šaty majú pod sukňou dokonca jednu vrstvu spodnej sukne a v tejto cene sú skvelou alternatívou pre nevesty hľadajúce šatový a peňažný kompromis. 

Ďalšie budget friendly alternatívy:

MISSGUIDED

 
 
svadobné šaty značky Missguided 
 
Mladá a pulzujúca značka s anglickými koreňmi si získala srdcia nejedného fashionistu. Svojimi kolekciami vždy rýchlo reaguje na najnovší módny diktát, veľakrát ju častujú prívlastkom bláznivá. Missquided sa inšpiruje priamo svojimi zákazníkmi na sociálnych sieťach i v uliciach a snaží sa kráčať spolu so svetovou popkultúrou. V ponuke nájdete klasické, ale aj asymetrické a odvážne kúsky.

VERO MODA

 

svadobné šaty značky Vero Moda
 
Kompromis ceny a kvality pri všetkých módnych kúskoch i šatách, ktoré môžu byť skvelým variantom na úradnú svadbu. Hľadáte jednoduchý a ľahko kombinovateľný model? Žiadny problém. Šaty nájdu využitie aj v kapsulovom šatníku, vynosíte ich totiž na viacero príležitostí.

DOROTHY PERKINS

 

svadobné šaty značky Dorothy Perkins

Ženské strihy a vyše storočná tradícia z britského trhu. Dorothy Perkins to s feminínnou módnou naozaj vie. Je zameraná skôr na spotrebiteľky vo veku od 25 – 35 rokov a v hľadáčiku má dámy, ktoré majú rady tradičnejšie a komornejšie kúsky, preto je vhodnou alternatívou pre minimalistov.
 

Lovely výberovka:


-41%
Mango - Šaty Stuart
Mango - Šaty Stuart
29,99 € 49,99 €
-41%
Mango - Šaty Stuart
Mango
Mango - Šaty Stuart
29,99 € 49,99 €
Šaty s čipkou
Šaty s čipkou
42,99 €
bonprix
Šaty s čipkou
42,99 €
-21%
Šaty
Šaty
27,99 € 34,99 €
-21%
Šaty
bonprix
Šaty
27,99 € 34,99 €
Svadobné šaty
Svadobné šaty
29,99 €
bonprix
Svadobné šaty
29,99 €
-13%
Šaty s čipkou
Šaty s čipkou
21,99 € 24,99 €
-13%
Šaty s čipkou
bonprix
Šaty s čipkou
21,99 € 24,99 €

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy