Tenisky so zľavou 30% až 90%bibloo.sk

Si bez nálady, unavená a večne hladná? Odmávaj jesennej depresii v prvej fáze!

Ráno je hmla. Vonku prší. Všade. Budík zvoní a pohľad do okna vám prezrádza, že čas sa posunul a nie k lepšiemu. Blížiaci sa koniec roka prináša samé chuťovky a k tomu ten všade prítomný (c)hlad. Je toto aj vaša realita? Už nemusí. Stačí, keď sa budete držať tohto manuálu a o dobrú náladu máte postarané. Tak čítajte ďalej a odmávajte jesennej depresii skôr než sa vôbec dostaví.
 

Rozžiarte svoj deň


Ak je vonku nevľúdne, tak sa vyhýbajte tmavým a tlmeným farbám a vyskúšajte pre zmenu niečo v teplých tónoch. Žiarivé farby budú fungovať ako katalizátor dobrej nálady a to nie len pre vás, ale aj pre vaše okolie. Ak si na farebné experimenty netrúfate, dajte zelenú aspoň farebným doplnkom. Farebný šál, kabelka či topánky môžu dramaticky zmeniť váš styling aj celkovú atmosféru vášho outfitu. Otvorte sa novým trendom a skúste zažiariť v akomkoľvek počasí.

P.S.: Ak nechcete staviť na all red look, tak vyskúšajte aspoň červenú na vašich perách. Vneste šarm Francúzska aj na naše ulice.
 
 

Varenie je sexy


Kedysi bolo varenie doménou najmä nás žien, ale s emancipáciou a feminizmom sa otvorili brány aj mužom. A to nemyslím iba nápisy na mikinách. Ak vás ráno chytá depka, tak poproste vašich partnerov, nech vytiahnú flanelky a palacinkovače a pripravia vám raňajky šampiónov. Budete prekvapené milé ženy, ako skvelo vedia vaše polovičky variť. Základ je nechať im dostatok priestoru.
 

Moja rada znie – sladko si spinkajte až kým vás omamná vôňa vanilky, pražených orechov a škorice nevytiahne z postele. Môžete mi veriť, že zlá nálada bude razom zabudnutá. Že muž vašich snov sa ešte nenašiel? Žiaden problém, kým sa princ na bielom koni dostaví, zbaľte si svoje obľúbené pyžamko a šup na víkend k mamine. Viac lásky ako je v kruhu rodiny už zrejme neexistuje. Samozrejme odporúčam k takýmto raňajkám pribaliť aj vstupenku do fitka, ale na druhej strane aj prechádzka do kina a spať môže pomôcť. Fantázii sa medze nekladú. Tak ak nemáte program na víkend, považujte to za malú nápovedu pre pokoj ženskej duše.
 

Sila tepla


 
Ak si myslíte, že mojou nasledujúcou radou bude kúpa letenky do exotiky, tak sa mýlite, aj keď i toto by mohlo byť riešením. Moja rada však spočíva v niečom menej finančne náročnom. Na dokonalý refresh vám totiž stačí zájsť do najbližšieho wellness centra a okrem tradičnej masáže si však treba dopriať aj pobyt v saunovom svete.
 

Nie darmo majú vo Fínsku saunu v každom dome. Sila tepla je v chladnom počasí priam magická a jej blahodarné účinky sa odzrkadlia na vašom tele aj mysli. Nezabudnite si okrem spa dopriať aj očistu v podobe mega zdravého smothie.
 

Tajomné kakao


V prípade, že vás zlá nálada či depresia obchádza v práci, na ceste či kdekoľvek mimo domova, tak instantnou záchrannou brzdou môže byť malý kúsok neba zabalený do šuštiacej celofánovej nádhery. Pre všetkých nad 18 pribalím aj jeden tajný tip. Ak sa nebojíte, tak majte po ruke malý čokoládový bonbón s likérom.
 

Ak to pre vás nie je to pravé orechové, tak skočte na kapučíno s čokoládou a razom zabudnete na všetky problémy sveta a vôbec všetko, čo nemôžete ovplyvniť proste neriešte a je po probléme. Čokoláda potom bude iba čerešničkou na torte.
 

Vo víne je pravda


Nič nepoteší vnútorného ducha ženy, tak ako večer strávený s priateľkami. Ak k tomu pridáte pohár či dva kvalitného vínka, tak máte o dobrú náladu postarané. V prípade, že nemáte chuť vytiahnuť päty z domu, nevadí. Babský večer môže byť pokojne aj papučový. Ak sa však túžite nastajlovať , tak vám odporúčam akékoľvek miesto s krásnym výhľadom a dobrou vínnou kartou. Ženský smiech, štrngot pohárov a výhľad na mesto pod vami je čarokrásny v akomkoľvek ročnom období.
 

Tento manuál funguje iba pri pravidelnom používaní a zabezpečí vám pohodu aj v jesenných a zimných mesiacoch. Dokonca aj počas dní kedy bude vrcholiť vianočné šialenstvo. Nezabudnite spomaliť a dopriať si jednu či všetky spomínané radosti a váš deň bude hneď krajší.    
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Romilikes

Volám sa Romi a moja láska k fotografii, jedlu a móde sa naplno prejavuje v mojom blogerskom ja, ktoré ostro kontrastuje s mojou prácou. Milujem oversized a vrstvenie. Už zopár rokov som posadnutá sukňami a to v každom ročnom období. Romilikes - www.romilikes.com

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy