-20% na sandále birkenstockkód:SSKBIRK

Tento trend si podmanil Instagram a možno si získa aj teba

Ako ste pokročili s módnymi predsavzatiami? Za seba musím napísať, že inšpiratívne Insta feedy ukladám jedna radosť. Kiežby takto hladko išli všetky body z listu. Keďže „snehuliakovská“ sezóna nepovedala ešte svoje posledné slovo, na sociálnej sieti pod #ootd hashtagmi nájdete bohato diverzifikovanú zimnú prehliadku, z ktorej najklikanejším elementom sú jednoznačne kabáty. Tie sa stali predmetom nášho dnešného článku.

Štýlovo schovaný outfit


Vrelá vďaka za kabátové radosti, ktoré nám aj napriek zakrývaniu nášho vydareného outfitu pomáhajú prezentovať svoju osobnosť. Nielenže držia naše ženské duše v teple, ale sú takisto investíciou, za ktorou vám určite nebude ľúto. Redakcia Lovely pre vás zostavila výber, pri ktorom sa tieto módne záležitosti stali zárukou štýlu a vizitkou inakosti. Drahé dámy, ak máte chuť obohatiť vody tejto sociálnej siete a chcete sa zároveň objaviť v našich insta inšpiráciách, nezabudnite svoje príspevky tagovať #somlovely.

Do pohody ...

 

Vďaka @romilikes a jej nadhľadu nad akoukoľvek módnou perspektívou. Zvieracie vzory nie sú pre každého, ale ak sa s nimi rozhodnete zžiť, budú verne hlásať statement dominanciu.
 

Kabát, ktorý obletel Slovensko

 

Zoot vie naservírovať fashion menu podľa akejkoľvek chuti. Tento kabát demonštrujúci minuloročnú farebnú víťazku v podaní @donnaiveh je jednoducho neodolateľný! Nebojte sa tónovania s výraznejšími doplnkami.

 

Bezodná farebnosť

 

Ikonický Insta účet @sjuloves sme vám už stihli predstaviť, pokochajte sa teda týmto nadčasovým kabátovým strihom, ktorý si utiahnete podľa vlastného gusta.

 

Kožušinový detail

 

@styleofbecca a jej nadupaný úlovok je dôkazom, že kožušina si má čo povedať so vzormi, ale aj s farbami. Finálny look príjemne hreje telesnú schránku i naše pohľady.

 

Jednoducho jednofarebne

 

Ak nie ste zástankyňami farebného bláznenia, siahnite po farbách Zeme, ktoré doplní nezvyčajná textúra. Inšpirácia od @redpoppyzuz s vkusom na farebný tuning.
 

Vo vedľajšej úlohe – bunda

 

Hra farieb od @lapkinn zďaleka nekončí iba pri predpísaných favoritoch, červená má stále zelenú, rovnako ako bundy potiahnuté kožou či brúsenou kožou.

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy