SUMMER SALE: zľavy až -50%EOBUV.SK

Zbohom Balenciagy, vitajte Tevas: Sandále zo školských výletov sú späť

Ugly shoes – slovné spojenie, ktoré sa stalo akýmsi virálnym hitom nám nedá pokoj ani nasledujúce dni. Po značke Balenciaga si na trhu svoje miesto na výslní berie nováčik. Niektorí ho už dobre poznajú, pre iných zas predstavuje úplné tabu. Teva sandále si berú všetku zodpovednosť na svoje plecia a v nasledujúcich riadkoch si chcú získať vašu priazeň.

S letnými teplotami prichádza užšia možnosť topánkového výberu a svoju pozornosť sústredíme na všetko, čo doslova dýcha. Uzavreté chodidlá sú to posledné, čo potrebujeme. Ktokoľvek však prišiel s termínom „škaredé topánky“, musí byť teraz jeden z najšťastnejších ľudí planéty. Prototypy, ktoré pripomínajú školské výlety, sú najväčším hitom sezóny a nie všetci to ešte stihli spracovať.Teva sandále sú úplne v pohode. A my vás o tom presvedčíme.
 

#keď ešte nie je stále dostatočne teplo na to, aby ste naplno odhalili nohy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bill Jin JILL (@whereisbilljin),


Cez deň príjemná teplota, večery chladné. Alebo sa letné počasie len tak rozhodne, že si zamení rolu s aprílom. Vtedy je na mieste pokryť svoje obľúbené šaty s dlhým rukávom svetrom alebo koženkou a na nohy vytiahnuť tento sandálový hit. Vieme, že sa letných radovánok neviete dočkať, preto ponúkame za topánky s tenkými remienkami túto alternatívu. 
-20%
The Kooples Letné šaty  modré
-20%
The Kooples Letné šaty  modré
The Kooples
Sandále TEVA
Sandále TEVA
Vypredané
Teva
Sandále TEVA
Vypredané

 

#keď prídete na to, že sú v pohode

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Marlyn(@lemarlyyn),


A môžete ich nosiť pokojne aj na sklonku septembra. K obľúbenej mini sukni ale aj k jej maxi sestre. Ó, milované saká sa tiež dočkajú svojho comeback-u. Túto topánkovú pohodlnosť si zamilujete do minúty. Viac vám nebude treba

 

#keď môžu byť poslednou zastávkou pred jesenným vrstvením

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa natsumi(@natsu420),


Chcete si predĺžiť letnú radosť? Čo tak siahnuť po all white outfite, ktorý v závere doťuknete Teva sandálmi? Biele široké nohavice a biely sveter sa dostávajú na iný level. Toto kombo by ste mali rozhodne vyskúšať!
 

Niekoľko módnych inšpirácií za našu redakciu: 


Pre vaše boho šaty
 

Nový nádych pre váš starší kúsok šiat je na svete. Povolené sú dokonca aj ponožky.
 
Neodmysliteľný spoločník na cesty
 

Nielen štýl, ale aj komfort. Vychutnáte si plnými dúškami pri ďalšej ceste naprieč Európou.
 
Žiadaný monochrome
 

Pre tých, ktorí radi šperkujú svoj look do dokonalosti, prinášame čisté verzie so statement doplnkami. Proste, jedna báseň.

 
Zdroje:
https://www.manrepeller.com/2018/09/how-to-style-tevas-2.html
https://www.whowhatwear.co.uk/tevas-sandals
 
Foto:
pinterest.com

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy