SUMMER SALE: zľavy až -50%EOBUV.SK

Ako na šaty, pod ktoré schováte výdatnú večeru, ale aj väčší nákup

Hovoria im baby friendly, schováte pod ne pokojne aj trojchodovú večeru z obľúbenej reštaurácie, ale aj väčší nákup zo supermarketu. Že o čom je reč? Aj napriek tomu, že úvodná charakteristika je možno trochu mätúca, máme na mysli šaty. Keď však spoznáte ich výhody, nebudete chcieť meniť ten komfort. Dámy a páni, food baby friendly dresses sú späť v plnej paráde!

Po celkom silnej vedúcej pozícii bodycon šiat, z ktorých spravili Kardashianky akýsi kult, nastáva žiadané uvoľnenie. Už žiadne zväzujúce strihy a nadiktované siluety. Urobte priestor pre skutočnú voľnosť v obliekaní. 

#oversize šaty

 

Vravel tu niekto, že ženskosť je definovaná mierou priľnavosti látky na telo? Siluety, ktoré dokonalo obkresľujú strihy šiat, pomaly odchádzajú do zabudnutia. Nastávajúca sezóna ukazuje svoju pripravenosť na oversize alternatívy. Svedčia o tom návrhárske nálady, ale aj hlas ulice.

#baby doll šaty

 

Ukryjete pod nimi tehotenské bruško, trojchodovú večeru a zamilujete si ich na prvý pohľad. V ponuke je paleta plná vzorov, ale aj jednofarebných verzií. Ich letné poslanie ani zďaleka nekončí. Baby doll šaty si vychutnáme v plnej paráde pri jesennom vrstvení s obľúbenou pleteninou a kovbojskými čižmami.

#smock dress

 

Keď sa nejaký trend na Instagrame rozrastie, vieme o tom všetci. Ani popularita okolo takzvaných ugly šiat neostane bez povšimnutia. Všetci sú presýtení dokonalými siluetami a pýtajú si niečo, čo zaváňa komfortom a vybočením z bežného dňa. To ponúkajú smock dress. Objemná tkanina pripomínajúca nočnú košeľu našej babičky sa zmenila na nevyhnutnú instagramovú položku a je najvyšší čas vyskúšať ju.

Zara nezaostáva

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexis Foreman (@alexisforeman),


V dnešnom svete, ktorý chrlí trendy jeden za druhým, je dôležitá rýchla reakcia. Španielsky módny obľúbenec sa prispôsobuje veľmi rýchlo a ponúka vlastné ekvivalenty. Tento model vlastní podľa instagramových postov takmer každá druhá fashion girl. Portál whowhatwear dokonca uvádza, že ide o jeden z TOP modelov tohto roka. Samozrejme, sú beznádejne vypredané.

INSTA inšpirácia: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Bathgate(@brittanybathgate),


Minimalistky vedia, ako na to. Pokojne aj s printom. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Bathgate(@brittanybathgate),


A pokojne aj bez printu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leandra (Medine)Cohen (@leandramcohen),


Ak by ste požadovali dôkazy z móla, tak nech sa páči. Kto vie, či sa ešte vrátime k bodycon verziám. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Tookey (@jeans_ontoast),


Bodka za letom nemusí znamenať definitívny koniec. K týmto šatám sa v jari ešte vrátime.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SeeMe (@cisarovenovesaty),


O sekáčových radostiach Simony sme vám už čo-to popísali. Tá má na trendy jednoducho nos.

Lovely výberovka:

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy