až -30% s kódom XOXOanswear.sk

11 otravných faktov o letnom odievaní

Čakáme naň s nadšením ako deti v rade na zmrzku. Už od apríla odratúvame dni a v hlavách nám bežia konštrukty o nových trendových vychytávkach, ktoré si na leto musíme zabezpečiť. Kúpime si overal aj napriek tomu, že vieme, aká kritická bude návšteva toalety. Zaobstaráme si aj tie ikonické šaty s hlbokým výstrihom na chrbte aj napriek tomu, že budeme bojovať s hľadaním vhodnej podprsenky. Letná sezóna so sebou prináša okrem slastí aj poriadne strasti. Začína to roztekajúcim sa mejkapom a končí to pri boji s vychytanými kúskami v našom šatníku.

1. nájsť šortky, ktoré sadnú v páse a prispôsobia sa obvodu našich nôh

 

Toto hľadanie pripomína nikdy nehasnúci spor dvoch súperov. Keď konečne nájdete kúsok, ktorý vám sadne ako uliaty v páse, príde na rad zistenie, že potrebujete pribrať na stehnách. Existujú vôbec dokonalé pomery a rovnako sadnúce priemery?

2. tie puzdrové šaty z neoprénu sú božské, ale…

 


Väčšina kúskov z materiálov, kde tvoria veľký podiel umelé tkanivá, sú pastvou pre oči prvých 10 minút. Pod návalom tridsiatok nám väčšinou ostanú už len oči pre plač a jedna z menej príjemných pachových stôp.

3. pekný top, ale čo ďalej?
Najvyhľadávanejšie letné záležitosti sa pri zistení, že pod ne potrebujeme podprsenku bez ramienok, alebo lepiacu náhradu, menia na skúšaciu a kombinovaciu tragikomédiu.
 

4. slnečné čiary everywhere
Špagetové ramienka prekrížené na chrbte, sexy monokini či crop top so zadným viazaním. Príťažlivý vizuál sa mení po slnečnom pobyte na nesúrodé pigmentové tetovanie.
 

5. hľadanie pracovného kompromisu

Kiežby si všetky ženy planéty mohli vziať dvojmesačné platené prázdniny a nemuseli hľadať pri nákupoch letných kúskov rovnováhu medzi vyberanými fashion záležitosťami a oblečením, ktoré sa má hodiť do práce.
 

6. nekončiaci zápas so žiletkami

 

Niekedy rozmýšľam, koľko zo života mi zoberie každodenné letné holenie. Moje úvahy o nekonečnosti vesmíru začínajú naberať iný smer. A tá spotreba žiletiek? Mali by to začať preplácať.


7. crop top na prehliadkové móla

 

Milované zvršky sú príťažlivé len do chvíle, kým sa hráme na chodiace modelky. Pri zaujatí sedavej polohy si smelo sadnú aj naše údajné tehličky. Pohodlie alá jedna báseň!

8. Zlatá stredná šortková cesta

 


Hľadanie zlatého stredu medzi týmito dvoma dostupnými dĺžkami šortiek by mali vyhlásiť za medzinárodný šport.
 

9. hľadanie plaviek s nadprirodzenými schopnosťami

 

Pri tejto kategórii by sme vedeli vymenovať tých strastí na prstoch oboch rúk. Cez zistenie, že biela síce vyzerá nevinne, ale iba na pár období v mesiaci, že nohavičky s vysokým pásom sú ideálne len na stylingové fotenia až po prehrabávanie sa medzi vrchnými a spodnými dielmi s cieľom nájsť tu správnu vzorovú a veľkostnú kombináciu.
 

10. Lesk a bieda overalov
Overaly sú úžasné a nevieme si bez nich predstaviť (nielen) letnú existenciu. Nuž, len do chvíle, keď musíme navštíviť toaletu, alebo do momentu, keď na prvý pohľad pripomínajú šaty, ktoré sme hľadali a my so zármutkom zistíme, že ide o overal so šortkovým zakončením.
 

11. Keď nepomáha ani pedikúra
Všetky by sme chceli žiť vo svete, kde neexistujú otlaky a pľuzgiere z nových sandálov. Namiesto toho kupujeme ďalší balík leukoplastov.

 
(Zdoj foto: buzfeed.com, thetalko.com, mtv.co.uk)

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy