6 tipov na trendy jesenné vrstvenie, ktoré musíš vyskúšať

Reklamné letáky a televízne spoty nás už s mesačným náskokom stihli informovať o tom, že treba začať s jesenným zásobovaním našich šatníkov. Leto sa pomaly rozplýva do diaľav a spolu s ním aj naše fresh outfity, ktoré viac odkrývali ako zahaľovali. Prichádza čas vrstvenia, štýlovej pleteniny a komfortného obliekania. Dnes vám prinášame nápady uľahčujúce nielen kombinovanie jednotlivých kúskov, ale aj ich samotné vrstvenie. To sa totiž stane vašim obľúbeným spoločníkom najbližšie mesiace. Pozrite sa spolu s nami ako rôznorodo môže vyzerať váš jesenný look.

obľúbené tričko ukryté pod výrazným kabátom

 
červený kabát a tričko s band potlačou

Tiež sa neviete po celý rok vzdať svojich krátkych tričiek, na ktorých je vyobrazená vaša obľúbená kapela alebo veľavravný slogan? Nemusíte sa o to vôbec pokúšať. Spárujte svojho favorita so zaujiímavým kabátom. Navrstvite nádych streetového štýlu  farebnou odvahou a vznikne unikátna a pohodlná kombinácia. Výrazný kabát ako statement kúsok sezóny leto/jeseň 2017 sme vám už predstavili z viacerých uhlov. Ak ho ešte nevlastníte, hor sa na nákupy. Je to skvelý „partner in crime“.

košeľa a populárna pletenina

 
šedý sveter s bielou košeľou

Je načase oprášiť mamine užitočné rady o tom, aké by to bolo super naučiť sa vyšívať a štrikovať. Teraz by sa to celkom zišlo a výsledok by bol zaručenou módnou „kusovkou“. Ak nie ste v tomto odbore doma, ešte stále máte možnosť navštíviť obchody a eshopy zásobené pleteninou na rôzne spôsoby. Samozrejme, budeme opäť vrstviť. Tentoraz to bude košeľa pod svetrom. Pásikavá, so zaujímavým printom, ale aj tá s ozdobným golierom. Vrátite sa do čias strávených za školskou lavicou a pripomeniete okoliu, že vyzerať mlado sa dá v každom veku.


štruktúrované šaty vs. top a džínsy

 
šaty nad top

Táto kombinácia je pre módnych rebelov, ktorí sa neboja vystúpiť zo zóny komfortu a radi si zaexperimentujú. Obľúbený top s dlhším rukávom alebo blúzka spolu s džínsami a čerešnička na povrchu. Šaty z pevnejšieho materiálu, ktoré nie sú až tak foremné – to je ďalšia z ciest ako vrstviť. Odvážne a trendy zároveň.

tón v tóne s denimom

 
denim s béžovými kúskami

Nestarnúceho obľúbenca vo svete módy si môžete vychutnať plnými dúškami vo vynásobenej podobe. Zlaďte rifľovú košeľu spolu s džínsami podobnej textúry a rozbite celý monochrome look jemným trenčkotom.

mixovanie textúr a ročných období

 
bunda z umelej kožušiny

Pri vrstvení nesmieme zabudnúť na favorita minuloročnej sezóny jeseň/zima, ktorým bola umelá kožušina. Tu môžete smelo vytiahnuť zo skrine a zmixovať ju s letným kúskom oblečenia inej textúry. Kto je teda druhým členom do partie? No predsa milované letné topy. Vrstvenie a kombinovanie na druhú, čo poviete? Easy way ako vniesť leto do chladnejších dní a popritom ostať v teple.

oversize sveter a skladaná sukňa

 
skladaná sukňa s mikinou

Na záver vám predstavujeme juniora vrstvenia. Skladaná sukňa v kombinácii s oversize svetrom vytvára svieži ženský vzhľad. Pridajte k tomu koženku a pár bielych tenisiek a demonštrujte mladosť celému svetu!


 
Zdroj foto:The Fashion Sight, Walk in Wonderland, The Fancy Pants Report, Michelle Take Aim

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy