MANGO SALEanswear.sk

Tieto typy topánok musíte k skinny džínsam vyskúšať!

Módne problémy. To sú tie abstraktné pojmy, ktoré sa tavia do hmoty vždy vtedy, keď máme trochu voľnej chvíle pre seba. Dajú sa deliť do veľkých kategórií, ale aj do podskupín. Keď máme toho času skutočne viac, neriešime už len farebné kombinácie. Spávať nám nedá mnoho ďalších fashion dilem. Napríklad aj to, aké stylingové stratégie volia všetky tie dobre vyzerajúce baby na fotkách so skinny džínsami? Je to v proporciách, v type strihu nohavíc či niekde inde? Verte či nie, ide o výber topánok. A my dnes túto topánkovo-nohavicovú kombináciu berieme pod mikroskop. Inšpirujte sa a vyskladajte si váš ideál.
 

#tradičné a milované

 

Popularita minulosti, istota prítomnosti a vízia budúcnosti. Bielou športovou klasikou nikdy nič nepokazíte, inak tomu nie je ani v prípade kombinácie s džínsami. Túto kolaboráciu si zamilujú všetci. Vlastne, všetci ju už milujú. Keď je reč o teniskách, okrem zaužívaných jednoduchých bielych nepohrdnite ani verziami s tvarovanou kostrou, ktoré si obúvate do fitka.

 

#loafers

 

Ak na tenisky nedáte dopustiť a inklinujete k pohodlnosti, no potrebujete formálnejšieho spoločníka, odporúčame mokasíny. Nadčasové, elegantné, komfortné, s potlačou i v rôznych materiálových prevedeniach vyčarujú skinny siluetu nielen na pracovné účely.

 

#pánska volenka

 

Ďalší adept zvyšujúci záujem o skinny siluetu je ten  z pánskeho topánkovníka. Ploché topánky s výraznou špicou si vychutnajú najmä tie dámy, pre ktoré je chôdza v podpätkoch nonsens. Pozornosť nepútate iba typom topánky, ale aj výberovým dizajnom.
-15%
Derbie Melissa  CLASSIC BROGUE AD.
Melissa
Derbie Melissa CLASSIC BROGUE AD.
72,00 € 84,00 €
-15%
Richelieu StylistClick  GEORGIA
Richelieu StylistClick GEORGIA
24,00 € 28,00 €
-15%
Richelieu StylistClick  GEORGIA
StylistClick
Richelieu StylistClick GEORGIA
24,00 € 28,00 €
-30%
Derbie Moony Mood  JOURDA
Derbie Moony Mood JOURDA
20,30 € 29,00 €
-30%
Derbie Moony Mood  JOURDA
Moony Mood
Derbie Moony Mood JOURDA
20,30 € 29,00 €
-30%
Derbie Moony Mood  JENNY
Derbie Moony Mood JENNY
30,80 € 44,00 €
-30%
Derbie Moony Mood  JENNY
Moony Mood
Derbie Moony Mood JENNY
30,80 € 44,00 €

 

#sock boots

 

Hitovka sezóny zapravená do nohavíc podľa diktátu svetových hviezd. S nastávajúcim obdobím prichádza ich veľký benefit – funkčnosť. O bonusoch v podobe pohľadného výsledného efektu pri outfitovej kombinatorike nemusíme kázať hodiny. Vizuálna stránka hovorí sama za seba.

#na vysokej nohe

 

Klasiku neponúkame len v oblasti športovej obuvi. Ikonický obraz roztrhaných džínsov v kombinácií s dámskymi lodičkami asi nikdy nevyjde z módy. Aj napriek tomu, že ripped jeans možno chystajú sezónnu pauzu. Vaša postava bude opticky predĺžená a vy si môžete smelo zadeliť rebelské tričko, kožený vak a neplniť očakávané predstavy.

 
#chelsea boots
 

Po návrate niektorých módnych záležitostí naše duše prahnú viac než dosť. Najpohodlnejšie topánky z kolónky prechodnej obuvi sú späť a my sa nevieme dočkať, kedy ich vytiahneme na scénu.

 

#knee high boots

 

Nebojte sa zabrdnúť aj do „vyššej módy“ prehliadkových mól. Vysoké čižmy síce vyzerajú na prvý pohľad komplikovane, no v chladných dňoch budete vďačné za ich krycie schopnosti. Okrem toho vyzerajú božsky a prinesú nový vietor do vašich klasických outfitových kreácií.

 

#baleríny

 

Viacerí si možno pri tomto bode pretreli oči. Áno, baleríny hlásia takisto svoj comeback a začína to byť seriózne. Či už patríte k milovníkom, alebo k odporcom tejto obuvi, musíte uznať, že aj napriek všelijakým ohlasom najmä z mužského publika, sa k úzkym nohaviciam hodia parádne.
 
 
(Zdroj foto: pinterest.com, whowhatwear.com)

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy