Bezplatný karanténny watchlist: Fashion videá z YouTube, ktoré sa postarajú o vašu náladu

Sme v tom spolu. Najfrekventovanejšia fráza týchto dní si okrem virtuálnej spolupatričnosti pýta aj nejaké rady pre tých, ktorí potrebujú vypnúť od domáceho kolobehu. A aby sme sa nebrali príliš vážne, rozhodli sme sa prehľadať zákutia YouTube sveta a zahrať na odľahčenejšiu vlnu. Pohodlne sa usaďte, jediné, čo budete potrebovať, je čas. Ok, možno aj niečo pod zub. O dobrú náladu sa totižto postarajú nasledujúce videá.  

Alexa Chung – Ako sa správať na fashion weekuKoľkí z nás boli účastní na módnych prehliadkach a tak trochu popustili uzdu prejavovaniu svojich emócií a zlozvykov? Dizajnérka Alexa Chung si jedného dňa povedala, že ľudí treba dovzdelávať aj v tejto oblasti. Materiál z čias, kedy sme sa ešte mohli húfne združovať, prináša miestami bláznivý, ale zato poučný obsah. Sedenie v prvej línii na prehliadkach po jeho zhliadnutí už nebude nikdy také ako predtým.

Life in Looks 


 

Printová podoba Vogue má svoju úspešnú verziu aj v audiovizuálnom priestore. Čakanie na nové celebritné časti niekedy pripomína honbu za čerstvým pečivom v obchode. Séria videí Life in Looks je náhľadom do biblie módnych víťazstiev, ale aj pekných trapasov. V časti 21 sa napríklad dozviete, čo si myslí Kim Kardashian West o svojich najikonickejších i najtragickejších lookoch. 

73 Questions


 

Kedy je viac času na zhliadnutie úspešného formátu 73 otázok, ak nie v tomto karanténnom období? Takzvaná rýchla Vogue smršť je zvedavá, pýta sa na všetko a nebojí sa ani tých najpovolanejších. Archívnu časť s Annou Wintour nesmiete vynechať.

Fashion Expert Fact ChecksFilmy, ako sú Titanic alebo Grease, poznáme všetci. Zamerali ste sa však niekedy na outfity hlavných postáv? Korešponduje vôbec róba Rose a Sandy s reálnymi módnymi variáciami, ktoré sa nosili v tom čase? Módna historička Raissa Bretaña pochádzajúca z New Yorku na podobné otázky pozná odpoveď. V spolupráci s platformou Glamour vytvorili náučný koncept, v ktorom svetu spoločne prinášajú prvotriedne analýzy ikonických lookov.

Z kategórie NetflixObľúbená internetová platforma sprístupnila na svojom YouTube kanáli desať dokumentov v plnej dĺžke, ktoré si môžete pozrieť úplne zadarmo. Nájdete medzi nimi aj seriál Abstract: The Art of design. Za pozretie určite stojí aj epizóda Footwear, ktorá je venovaná Tinkerovi Hatfielfdovi známemu najmä vďaka teniskám Nike Airmax.

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy