Čo si obliecť na párty? Outfitová inšpirácia na rok 2020

Skúšobnú mesačnú verziu nového roka máme takmer za sebou. Podarilo sa vám odškrtnúť aspoň jednu položku zo stanovených predsavzatí? Pokiaľ ste ešte len v štartovacej pozícii, verte nám, že v tom nie ste sami. Klub nerozbitných bojovníkov za lepšie zajtrajšky sa predsa pred poriadnym výkonom musí posilniť – napríklad aj takou dobrou párty. Zozbierali sme pre vás trendové inšpirácie na rok 2020, z ktorých môžete čerpať 366 dní.

Organza

organzový top

Viaceré trendy sa dajú predvídať, no keď sa obchodný reťazec Zara rozhodne rozvíriť vody internetu, nemáme ani najmenšiu šancu na odpor. Po minuloročnom nástrele organzovej blúzky sa na Instagrame roztrhlo vrece s podobnými inšpiráciami a zavinovacie bodkované šaty tak neboli jediným virálnym unikátom. Nuž, a kto dnes nevlastní kúsok s organzovým detailom, akoby ani nepatril do módneho sveta. Novinka, ktorú sme na začiatku ani nevnímali, je skutočne všade.

Zvierací vzor

 
zvierací vzor

Súčasť módnej biblie pre začiatočníkov i pokročilých. Zvieracím vzorom sa už dlhšiu dobu darí skórovať v outfitových kombináciách a na párty tomu nebude inak. Berte však do úvahy fakt, že ide o dominantný kúsok, preto je vhodné ladiť zvyšné šatníkové radosti na minimalistickú nôtu.

-19%
Kabelka ALDO
Kabelka ALDO
31,00 € 38,00 €
-19%
Kabelka ALDO
Kabelka ALDO
31,00 € 38,00 €
-11%
Only - Nohavice
Only - Nohavice
8,99 € 9,99 €
-11%
Only - Nohavice
Only - Nohavice
8,99 € 9,99 €

Flitre & sveter

 
flitre

A tú story o flitroch poznáte? Okrem toho, že nás prenasledujú na každom kroku, nemusia striktne tvoriť stopercentný podiel nášho looku. Ak ich chcete prepojiť s uličným tónom, zaraďte do svojej flitrovej rutiny sveter. Ten si rozumie s každým kúskom vášho šatníka a váš párty look posunie na inú úroveň. O to viac keď sa pohráte s technikou tón v tóne.

 

Menej je viac

 

Táto formulka nepatrí len do života minimalistov. V praxi ju uplatňujú všetci, ktorí bažia po efektných outfitových výsledkoch. Časy, kedy sme na seba zhodili všetko, čo naša skriňa vychrlila, sú už dávno preč. V tomto prípade si úplne vystačíte s náplňou kapsulového šatníka – posilníte uvedomelosť v nakupovaní a poteľíte aj pohľady okolia. Klasická džínsovina, top z kvalitného materiálu a jeden pár statement topánok je viac než dosť.

 

Smart casual

 
smart casual

Heslo nedbalej elegancie je nadčasové - možno ho každoročne zaradiť do párty looku. Konsenzus medzi formálnym a neformálnym odievaním je jasný a poskytuje veľkú variabilitu. Elegantná košeľa alebo top si poradí s menej formálnymi nohavicami či sukňami. Pri kreovaní outfitu môžete do hry zaradiť aj sako.

LBD

 
lbd

Malé čierne šaty ako prvá pomoc pri oneskorenom pozvaní na večierok, ale takisto ako povinná výbava ženských módnych zásob. Stačí vám vlastniť len jeden takýto kúsok a neplánovaný večer je zachránený. Jednoduchosť vyzdvihnú výrazné doplnky a minimalisti si opäť prídu na svoje pri all black variáciách. Učíme sa od tých najpovolanejších.

Koža 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Williams (@lucywilliams02),


Po tom, čo na začiatku roka prevzali žezlo kožené košele, sme museli prehodnotiť naše obliekacie návyky a zaradiť ich do svojej rutiny. Presvedčila nás univerzálnosť v streetových, ale aj vo formálnejších prevedeniach. A čo by bola dobrá párty bez vkusného looku obsahujúceho kožený kúsok? V ponuke sú okrem košieľ aj nohavice, sukne, čižmy či kabelky. Stačí si vybrať svojho favorita. 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy