Letné fashion dilemy: Sú holé ramená v kancelárii tabu?

Leto je už naozaj tu, pýtame si ho všetkými možnými spôsobmi a neskutočne sa tešíme, že sme mohli vytiahnuť minuloročné letné úlovky zo sezónnych výpredajov, ktoré konečne dostanú príležitosť uzrieť slnko sveta. Neviem ako vy, ale ja sa z tohto obdobia neskutočne teším, pretože letná móda je epicentrom módneho bláznenia, kombinovania, nosenia obľúbených topov, doplnkov, infantilných ruksačikov a vzdušných šiat.
 
Napriek vysokému stupňu obľúbenosti toho ročného obdobia sa stretávame s fashion dilemami oscilujúcimi na pomedzí módnej a spoločenskej normy. Odpovede na zopár z nich nájdete v dnešnom článku.
 

Šaty bez rukávov vs. kancelária

   
 

Príspevok, ktorý zdieľa Etelle (@etelle.ro),


ÁNO. Pokiaľ vás nedrží striktný dress code, potom je prípustné obliecť si do práce niečo svieže bez rukávov. Iste by nebolo v súlade s pracovnou morálkou navštíviť office v presvitajúcom tielku, ktoré toho viac odhaľuje ako zahaľuje, ale také šaty so sukňou po kolená, alebo top bez rukávov s jemným golierikom nespôsobí módne zemetrasenie.

Všetko je o kompromise. Ak sa rozhodnete „ubrať na textile“ vo vrchnej časti, „vybalancujte“ to dlhými nohavicami alebo midi sukňou. Verte, že páni to majú v tomto ohľade omnoho náročnejšie.

 

Turban trend nielen na festivaly​

 
 
Letné výbavy obchodov doplnkovými vychytávkami rozhodne nešetria. Jednou  z nich je šatka, ktorá sa v posledných rokoch rozmohla ako doplnok našej koruny krásy. Viazanie na štýl afrických žien je trendy, praktické a chráni pred poškodzovaním vlasov od vplyvu slnečného žiarenia. Pri jej výbere zvoľte na leto jemné materiály, ktoré vám pomôžu odľahčiť záťaž z tepla. Kombinujte s padavými materiálmi. Glamour look na seba nenechá dlho čakať.
 

Doplnky vs. pláž

   

Nosenie doplnkov na pláž mnohí odmietajú zo strachu pred ich poškodením. Samozrejme, reč je skôr o bižutérii. Netreba sa však báť, najnovšie bižu trendy nie sú až tak cenovo náročné a ich opätovná kúpa nezruinuje vašu peňaženku. Na druhej strane drahšie doplnky - zlaté a strieborné odolajú vonkajším vplyvom. Minimalistické body chains, sa budú dokonalo vynímať na opálenej pokožke.
-50%
Mango - Náušnice Honolulu
Mango - Náušnice Honolulu
6,50 € 12,99 €
-50%
Mango - Náušnice Honolulu
Mango
Mango - Náušnice Honolulu
6,50 € 12,99 €
La Tienne - Náhrdelník
La Tienne
-50%
Mango - Náušnice
Mango - Náušnice
8,00 € 15,99 €
-50%
Mango - Náušnice
Mango
Mango - Náušnice
8,00 € 15,99 €
La Tienne - Náhrdelník
La Tienne

 

Športová podprsenka ako bikini top

 

Všetkými desiatimi. Túto sezónu tvoria športové modely plaviek výrazný percentuálny podiel v sektore swimwear. Stačí si už len vybrať správny tvar, ktorý svedčí vašej postave. Pri výbere športovej podprsenky však dbajte na to, aby bola rezistentná voči vode.
Calvin Klein Jeans - Plavková podprsenka
Calvin Klein Jeans
-22%
Fila - Podprsenka
Fila - Podprsenka
24,90 € 31,90 €
-22%
Fila - Podprsenka
Fila
Fila - Podprsenka
24,90 € 31,90 €
-19%
Fila - Podprsenka
Fila - Podprsenka
29,90 € 36,90 €
-19%
Fila - Podprsenka
Fila
Fila - Podprsenka
29,90 € 36,90 €

 

Biely top vs. spodná bielizeň

   

Vzdušné biele blúzky a bavlnené tričká sú must have letných dní. Dilemu z výberu farby spodnej bielizne pod biele oblečenie zvádza mnoho žien. Zabudnite na neónové a sýte farby. Pod bielu tkaninu voľte buď bielu bielizeň, alebo takú, ktorá je približne zhodná s tónom vašej pleti.

 

Jednodielne plavky namiesto topu

   

S popularitou jednodielnych plaviek prichádza otázka či ich možno nosiť aj k sukniam a nohaviciam namiesto topov a tričiek. Prečo nie? Ak ide o garden party, môžete zvoliť farebnú textúru plnú vzorov, ktorá nemusí byť striktne nepriehľadná, naopak pre klasickejší look vyberajte jednofarebné plavky s tuhou textúrou.


 
„Trendy is the last stage before tacky.“ K. Lagerfeld

(Zdroj foto: Pinterest.com)

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy