Miznú ako teplé rožky: Šľapky v znamení Saint Laurent, ktoré zoženiete za 25 eur

Ah, tie trendy. Len čo sa nám podarí zvyknúť si na jeden, prichádza ďalší a nedáva nám na výber. Ako správne fashion maniačky musíme ísť v tomto prípade s prúdom. Vynaliezavosti sa medze nekladú, a tak sa máme šancu dostať k lacnejším variantom, ktoré sú totožné s dizajnérskymi kúskami. Napríklad taký prototyp kožených Saint Laurent šľapiek - tie sa teda predávajú v rôznych variáciách a idú na dračku. 
 
 

Z woven sandálov... 

 


Šľapky na štýl Saint Laurent v hnedom a čiernom podaní za smiešnych 25€
 
Popri škaredých teniskách a babičkiných podpätkoch tu máme ďalšieho horúceho adepta do trendového kresla. Nevieme sa dočkať dňa, kedy dáme priestor našim odkrytým špičkám, ktoré zažiaria v plnej kráse. Transformáciou woven sandálov sme došli k woven šľapkám - topánkam s prepleteným detailom. Chystajte si dokonalú manikúru! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa alix. (@icovetthee),

 

Luxus, ktorý dostať za babku 


Obchodné reťazce nezaháľajú a prispôsobujú sa trendu jedna radosť. Samozrejme, prichádzajú s výhodnejšími cenovými ponukami a rôznymi interpretáciami aktuálnej módnej mánie. Variácie sú kožené, slamené, ale aj syntetické a podobajú sa na nu pieds šľapky od značky Saint Laurent, pre ktoré by ste museli rozbiť asi viac než jedno prasiatko s našetrenými úsporami. Pre porovnanie - za originálny dizajnérsky kúsok by ste zaplatili 560 eur, no stačí malá módna investigatíva a dostanete sa aj k verziám za 25 eur. Musíte uznať, že toto je výhodný deal.
 

Je ich plný Instagram a o chvíľu zaplavia letné ulice. Tak chytro do robenia zásob!

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy