SUMMER SALE: zľavy až -50%EOBUV.SK

Návrat do školských lavíc: 7 ruksakov, z ktorých si vyberie každý

Späť do školy! Veta, ktorá už koncom júla dvíha zo stoličiek všetkých školopovinných. A nielen tých. Redakcia Lovely to nechce nechať len na reklamné letáky a prináša vám zbierku najpovolanejších ruksakov pre nasledujúce obdobie. Samozrejme, to všetko v súlade s najnovšími módnymi trendmi. Mysleli sme širokospektrálne, a preto si v našom zozname prídu na svoje klasici, vegáni, ale aj bojovníci za lepšiu planétu. Do čoho sa teda budeme baliť začiatkom septembra?

Urban línia v švédskom podaní


Zaplnili slovenské ulice a vy sa možno pýtate, čo je za týmto ošiaľom. Ikonické batohy nie sú na zahraničnom trhu žiadnou novinkou. Ľudia po celom svete si ich obľúbili vďaka sustainable filozofii, ktorá je skutočne aplikovaná v praxi. Sladké rečičky tak naberajú reálnu platnosť a vy si môžete zaobstarať dobrý pocit za niekoľko desiatok eur. V ponuke majú napríklad aj toľko ospevovaný model Re-Kånken, ktorý sa vyrába z polyesteru recyklovaného z plastových fliaš. Vykašlite sa na akékoľvek jeho napodobeniny. Tie sú síce lacné, ale veľa dobrého pocitu si z nich neužijete.

 

Pre večných klasikov


Ak sa vaše módne princípy točia okolo tradičného, potom máte na výber zo stálic ako sú Vans či Eastpak. Za streetovým Vans obľúbencom stoja tisícky spokojných zákazníkov z bežných i z celebritných radov, značka Eastpak si zase vybudovala svoje meno svojou výrobou kvalitných produktov pre americkú armádu, ktoré si neskôr obľúbila široká verejnosť. Ste na rade. 

 

Dva v jednom


Multifunkčnosť má rád každý. No a keď sa k nej pridá štýl, tak ostávame bez akýchkoľvek námietok. Kabelka a ruksak v jednom? Povinná výbava dostáva nový šat a spríjemňuje každodenné naháňačky za povinnosťami. Odporúčame si jednu takú do šatníka uchmatnúť.

 

S vyšším štandardom


Náročnejšie požiadavky si žiadajú selekciu vo vyššej cenovej kategórii. Čo poviete na značku Calvin Klein? Do úvahy sa berie aj celý zvršok, ktorý ponúkame v koženom prevedení. Takýto ruksak smelo zvládne aj vaše potulky mestom či neformálne večierky.

 

Pre vegánov


Tak ako sme sľúbili, vyhovieme všetkým chutiam. Tentokrát pre vás máme značku Matt & Nat, ktorá sa môže pochváliť experimentovaním s vlastnými recyklovateľnými vláknami. Výsledkom sú unikátne tašky, batohy a v ich portfóliu nájdete dokonca už aj obuv. Rezistentnosť, funkčnosť a dôraz na aktuálne požiadavky trhu. Čerešničkou na torte je, že na jednu tašku firma zrecykluje asi 21 fliaš. A to už je čo povedať.

 

Cenovo dostupné varianty


Mysleli sme aj na verzie šetrné k vašej peňaženke, pretože september so sebou prináša výdavkov viac než dosť. K dispozícii sú športové, ale aj casual verzie.

 

Second hand


Pre oduševnených ľudí, ktorí radi nakupujú z druhej ruky, odporúčame vyskúšať Remixshop. Ide o jeden z najväčších internetových second hand konceptov v Európe. V ponuke má viac ako päťtisíc módnych značiek a skvelou vychytávkou je, že tovar nielen kupujete, ale aj predávate. Obchod poskytuje možnosť odkúpenia vašich vecí, ktoré už nenosíte. Musia byť však v zachovalom stave. Na svoje si prídu lovci drahších kúskov, no prichystaná je aj budget friendly kolónka.
Kožený batoh Fenty Puma by Rihanna
FENTY Puma by Rihanna
Batoh Avon
Batoh Avon
Vypredané
Avon
Batoh Avon
Vypredané
Batoh Trunk&co
Batoh Trunk&co
11,54 €
Trunk&co
Batoh Trunk&co
11,54 €

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy