MANGO SALEanswear.sk

Osem druhov kabátov pre každý typ postavy

Inšpirácie z Pinterestu a Instagramu nám dávajú zabrať obzvlášť v období teplotných mínusov. Vizualizácia vrstvenia je vždy ako z magazínu, no keď príde na lámanie chleba, pripomíname chodiacich snehuliakov. Nájsť kabát, ktorý sa stane statement kúskom pre celú zimnú sezónu, predstavuje skutočnú alchýmiu. Plyšové, šité na mieru či puffer? My vám to uľahčíme. Vytvorili sme pre vás kategórie kabátov, ktoré polichotia každému typu postavy. Do vyberania milé dámy!
 

Postava v tvare hrušky 

 
 

Tento typ postavy si pýta božský výsledok v podobe kabáta s opaskom. Tento jednoduchý doplnok dokáže robiť divy. Nielenže zvýrazní potrebné partie, ale takisto vytvorí harmóniu v podobe presýpacích hodín.
 
 

Útla

 
 
 
Pri výbere kabátov máme tendenciu siahať po objeme. Veď predsa viac tkaniny, viac tepla, no nie? Pre nízke dámy však táto voľba nie je príliš víťazná, pretože objemné veci postavu opticky skracujú. Váš vyhľadávač by mali tvoriť heslá ako úzke strihy a cropped verzie.
 
 

Bohatý dekolt

 
 
V tomto prípade je pre vás najvhodnejšou voľbou kabát bez zapínania. Vyberajte skôr kardigánové typy, v ktorých sa nebudete cítiť príliš zviazaná. Komfort je predsa na prvom mieste.
 
 

Plus size

 
 
Bombera – láska na prvé oblečenie. Izoluje bez toho, aby pridávala akýkoľvek objem navyše. Možno ju kombinovať s rôznymi šatníkovými kúskami bez výčitiek svedomia. Športový element, ktorý zvýši trendovú hodnotu každého looku.
 
 

Postava v tvare jablka

 
 
 
Jednoznačne odporúčame cocoon coat. Rovný strih kabáta poskytne dostatok priestoru pre váš pás a dokonale zjednotí postavu. Stavte na kratšiu dĺžku, opticky tak predĺžite vaše nohy.
 
 

Srdcová záležitosť

 
 

Je pre dámy, ktoré majú štíhle boky a dominujúce ramená. Tento typ postavy sa zvykne príznačne definovať aj ako srdcový alebo trojuholníkový. Vhodnou alternatívou je klasický poctivo prešívaný kabát so zapínaním.
 
 

Vysoká

 
 

Spĺňate parametre výšky, ktoré si určujú modelingové agentúry? Tak si môžete dovoliť aj kabát s dĺžkou pod kolená. Dobrou voľbou je klasický rovný strih, ktorý je v kombinácii s nadštandardnou dĺžkou jednoducho timeless záležitosťou.
 
-13%
Kabáty Benetton  MONDRION
Kabáty Benetton MONDRION
125,30 € 143,20 €
-13%
Kabáty Benetton  MONDRION
Benetton
Kabáty Benetton MONDRION
125,30 € 143,20 €
  • heine CASUAL Dlhý kabát klasického strihu heine  galéria
  • heine CASUAL Dlhý kabát klasického strihu heine  galéria
  • heine CASUAL Dlhý kabát klasického strihu heine  galéria
-14%
heine CASUAL Dlhý kabát klasického strihu heine
heine CASUAL Dlhý kabát...
94,99 € 109,99 €
-14%
heine CASUAL Dlhý kabát klasického strihu heine
HEINE
heine CASUAL Dlhý kabát...
94,99 € 109,99 €
-12%
Only - Kabát
Only - Kabát
Vypredané
-12%
Only - Kabát
ONLY
Only - Kabát
Vypredané
 

Pre budúce mamičky

 
 
 
Tehotenstvo nie je dôvodom na rozviazanie zmluvy s vaším milovaným štýlom obliekania. Pre vás sú prichystané trendy prešívané bundy, ktoré sú strihané tak, aby sa dokázali prispôsobiť rastúcemu brušku. Tento kúsok nájde vo vašom šatníku využite počas tehotenstva, ale aj po ňom.
 
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy