Sprievodca najnovšími trendmi: Čo budeme nosiť v roku 2019?

Prognózy o najnovších trendoch sú na dlhých zoznamoch, no my si dnes vyberáme tie najpovolanejšie. V nasledujúcich mesiacoch týchto pár kúskov opäť prenikne do vašich šatníkov a bude mať vplyv na vaše módne nálady. Nejde o žiadne prevratné novinky, poznáme ich všetci a budeme ich milovať ešte viac. Do popredia vystupuje ženská prirodzenosť, komfortné strihy a úlet do džungle. 

#kardigány 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Z U Z (@sjuloves),


Milé dámy, predstavujeme vám najneočakávanejšieho adepta, ktorý sa vracia na scénu. O slovo sa prihlásil už vlani a jeho vplyv bude silnieť. Kardigán je parťák do tepla a pohodlia nielen počas mínusových teplôt. Je neodmysliteľným základom pre vrstvenie a jeho kombináciu s džínsami a opaskom si zamilujete. Bod navyše za pleteninu z výraznými gombíkmi!

#turistické topánky 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen),


Vždy keď si myslíte, že dizajnéri vás už nemajú čím prekvapiť, tak vytiahnu spod pultu napríklad topánky určené na turistiku a spravia z nich najnovší módny trend. Takzvané hiking boots menia svoje prirodzené prostredie a dostávajú sa do ulíc. Tento trend by ste mali rozhodne vyskúšať. 

 

#zvieracie vzory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Markéta Bártová (@marketabartova),


Tento bod vás zrejme nijako mimoriadne neprekvapil. Zvieracie vzory si vydupali svoju cestičku a hlásia sa o slovo aj v nasledujúcich sezónach. Do popredia sa bude tlačiť leopardí vzor, ale zvyšok džungle nebude zaostávať. Internetový portál Tagwalk zaznamenal pozitívny nárast tohto trendu a my sa už teraz tešíme na jar.  

 

#menčester

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Robinson (@hannahlourobinson),


O prvenstvo medzi textúrami sa so zvieracími vzormi bije aj menčester. Spomienky sedemdesiatych rokov máme na podnose. Rozširujte svoje zbierky menčestrových búnd o saká, nohavice či kabáty. Nebojte sa púšťať do pastelových, ale aj do sýtych odtieňov. Vyskúšajte kombináciu s rifľovou bundou, tá sa takisto dostáva znovu do popredia. 

 

#béžová na tretiu 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Nordic Style Report (@nordicstylereport),


Harmónia farby spolu s jednoduchými strihmi je to, čo vo viacerých šatníkoch chýba. Popri vzoroch sa určite oplatí investovať do tejto nadčasovosti, ktorá je dokonalým neutralizátorom. Paletu béžovej v chaotických dňoch bezpodmienečne potrebujeme. Vďaka nej bude váš look vyzerať drahšie a sofistikovanejšie.  


#biele rifle  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brittany Bathgate (@brittanybathgate),


Klasickú modrú džínsovinu v nohavicovom svete strieda biela verzia, ktorá už dávno nie je iba letnou záležitosťou. Odporúčame vyskúšať rozšírené varianty nohavíc v kombinácií s béžovou paletou farieb. 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy