MANGO SALEanswear.sk

Top osem dámskych účesov pre rok 2019

Nový rok – nová šanca na zmenu. V beauty premenách si tento raz posvietime na naše koruny krásy, ktoré budú nasledujúce sezóny podliehať impulzívnym rozhodnutiam. Vlasové trendy pre tento rok hlásajú individualitu, voľnosť a rôznorodosť. Veď posúďte samy.

#bob haircut

 

Ak ste si mysleli, že bob je už na ústupe, tak vás musíme vyviesť z omylu. V roku 2019 bude totiž patriť k popredným vlasovým trendom. Speváčka Dua Lipa predstavuje ikonickú verziu tohto účesu. Zastrčením vlasov za ucho na jednej strane dosiahnete výsledok A línie, ktorý vyzerá rovnako dobre na rovných, ale aj vlnitých vlasoch.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa you are enough. (@natykerny),V slovenskej verzii sa nechávame inšpirovať jednoznačne @natykerny.

#krátke  

 

Radikálnu zmenu dĺžky vlasov podstúpili v uplynulých mesiacoch nielen modely na celosvetových módnych prehliadkach, ale aj uznávané celebrity. Tempo udáva Jennifer Lawrence, ktorá je dôkazom toho, že krátke vlasy si zaslúžia taktiež veľkú dávku starostlivosti a pozornosti.  

#plážové vlny

 

Tie si idú trendovú líniu bez prestávky. Nenáročné na prípravu s efektným výsledkom – Bella Hadid ich miluje a my nesmieme zaostávať.

#80´s revolúcia

 

Osemdesiate sa vracajú v plnej sile. Lesk a metalické odrazy v šatníkoch budú dopĺňať objemné vyfúkané vlasy s vlasovými doplnkami. Vie o tom svoje aj vychádzajúca hviezda módnej brandže Kaia Gerber, ktorá trend predznamenala na titulnej strane parížskej verzie časopisu Vogue v októbri minulého roka. 

#pastel pink

 

Jemný ružový nádych sa k nám tiahne z dielne kaderníkov Kardashian rodiny, prehliadkové móla zas diktujú intenzívnejšiu ružovú verziu.

#wet look

 

Jeden z najpraktickejších účesov pre sezónu jar/leto 2019 spolu s uhladenými copmi a drdolmi. Necháte sa presvedčiť?

#čelenka

 

V hesle praktickosti pokračujeme. Čelenky hlásia takisto comeback a sľubujú rozličné možnosti kombinovania s vaším vyberaným outfitom. V štýle Gossip Girl na večnosť.

#cestička nabok & bed hair 

 

Rána bez použitia hrebeňa sa stanú vašou rutinou. V kurze sú totiž neupravené pramene vlasov či roztopašné vlny tvorené pomocou žehličky. Ó, nesmieme zabudnúť, že cestička sa zo stredu presúva nabok. Presne podľa pravidiel stylingu prehliadkových mól. 
Zdroj foto:
Pinterest.com

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy