Pozor, tieto denimové trendy na rok 2018 si zamiluješ!

Denimové kúsky boli vždy súčasťou našich šatníkov a nebude sa to meniť ani v roku 2018. V prípade, že by si chcela byť o niečo viac vynaliezavejšia, nestačí sa pozrieť na prehliadkové móla, no aj do ulíc, kde inšpiráciu čerpajú samotní návrhári.

Podobne ako v roku 2017, aj teraz nič nepokazíš, ak zvolíš roztrhané rifle. Tie sa v móde držia už dlhšie a vyzerá to tak, že ešte jej súčasťou aj zostanú. Túto sezónu budú obľúbené nielen zničené rifle, ale aj tie s patchwork efektom alebo rozstrapkaným spodkom. Takéto nohavice si môžeš pokojne vyrobiť doma, ak sa na to necítiš, obchodné reťazce ich ponúkajú vo veľkých množstvách a rôznych strihoch.


 

Dôkazom toho, že sa do módy všetko vracia späť sú aj zvonové nohavice. Áno, presne tie, ktoré kedysi nosili členovia skupiny Abba. Väčšina týchto kúskov je bedrová, takže si nemusíš robiť starosti čo s vrchom. V jednoduchosti je krása a k takýmto nohaviciam sa ti bude hodiť aj jednofarebný crop top alebo obyčajné tričko.
  

Časy, kedy sme riešili, že naše švy na nohaviciach majú úplne odlišnú farbu od džínsoviny sú preč. Rok 2018 bude patriť práve takýmto kúskom. Že sú rifle čierne a švy biele? Do toho!

Ešte chvíľu zostaneme pri farbách. S denimom sa dá experimentovať aj v oblasti farieb. Tento rok nemusíš pozerať len po klasických modrých, čiernych alebo bielych rifliach. Krok vedľa neurobíš, ak siahneš po denime v inej, veselšej, farbe. Ak si milovníčka ružovej, pokojne si daj rifle v tejto farbe. Ak máš ešte o kúsok odvahy naviac, skombinuj ich s ružovou rifľovou bundou a vytvor tak ,,all pink look". 
 


Červené pruhy na rifliach? Prečo nie? V tomto prípade je úplne jedno, či siahneš po obtiahnutých, boyfriend, bielych alebo fialových džínsoch. Základom sú červené pruhy, ktoré sú našité na bočnej strane, takže experimentuj!
 

Ak je to na teba predsa len too much, skús džínsy s prúžkom v odlišnom odtieni rifľoviny:
  

To, že má denim doležité miesto v móde si uvedomujú aj značky ako Saint Laurent alebo Kenzo. Každoročne na svojich prehliadkách vzdajú hold tejto multifunkčnej tkanine pár modelmi, ktoré pozostávajú čisto z denimových kúskov.
  

Od boyfriend jeans sa tento rok dostaneme aj k boyfriend shirt. Ak má tvoj priateľ v šatníku rifľovú košeľu, nenápadne mu ju vezmi a následne sa tvár, že o ničom nevieš. Takéto oversized košele budú v roku 2018 horúcim trendom. Tu sa dostávame aj k otázke, či je zlé mať na sebe všetko z rifľoviny. Odpoveď je rozhodne nie!  Či zvolíš jednotné farby alebo rôzne odtiene, zlý ťah určite neurobíš.
 


Ak si hladná po ďalšej denim inspo, máme jej pre teba viac: 
 
 

(Zdroj foto: Pinterest.com)

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Karin

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie? Okrem módy milujem hasičský šport, dobré jedlo, posilňovňu a hokej.

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy