Toto sú najhorúcejšie letné trendy roka podľa značky MANGO

Vonkajšie teploty nám v poslednej dobe spôsobujú predčasné leto a my sa tešíme, pretože môžeme vetrať šatníky s kusovkami, na ktorých prezentáciu si rok nenecháva príliš veľa času. Dnes sme sa vás rozhodli inšpirovať obľúbenou španielskou značkou.  Nie je jej cudzia večná klasika ani najhorúcejšie módne novinky. Drahé dámy, toto je letný Mango diktát.

Slamené, ratanové a prútené kabelky

 
 
Móda, ktorá kedysi definovala len pláže, sa tento rok úspešne zaradila do street fashion. Uvedené tri druhy kabeliek majú spoločného menovateľa – je ním funkčnosť, jednoduchosť a nezameniteľný štýl. Vyberajte z väčších nákupných verzií a nezabúdajte ani na trendové kruhové tvary.

 

Topy s viazaním na uzol

 

Topov nikdy nie je dosť. Tie s dlhým rukávom a viazaním na viacero spôsobov stačí vymeniť za letnú verziu. V hre sú aj milované off-shoulder a one-shoulder strihy.

 

Zbohom káro, vitajte bodky

 
 
 
Tento trend s ľúbivým vzhľadom vás prenesie do dôb vašich mám. Zdá sa, že bodky patria k nestarnúcim vzorom. Tento rok budú opäť všade. Overaly, nohavice, topy, plavky, čelenky – zaobstarajte si minimálne jeden špeciálny kúsok.

Sieťové tašky

 
 
Babka by istotne jasala nad tým, že má dnes úplne iné využitie, než je len nákup potravín. Ekologická taška a máličko kontroverzný módny doplnok posledných mesiacov.

Tip redakcie: Do sieťovej tašky môžete vložiť kabelku podobného tvaru a vytvoríte tak inováciu dva v jednom.


Mokasíny v štýle šľapiek, mules, šľapky na nízkom podpätku

 

Sandále si dajú trochu oddychu, letnú obuv vyberajte z kolónky šľapiek. Pre ubolenejšie chodidlá sú k dispozícii podpätkové alternatívy, ba dokonca aj tie s miernou platformou. Pridanou hodnotou budú určite metalické odlesky a rôzne aplikácie.

 

Gombíky, gombíky, gombíky!

 

Gombík ako doplnok? Musí byť. Toto spojenie nie je náhodné, v období stredoveku  sa gombíky prvotne používali skôr ako ozdoby. Jeho funkčnosť spoznali viaceré krajiny až omnoho neskôr. Takže, hor sa do zdobenia sukní, šiat i blúzok.

 

Detail v tvare kruhov/polkruhov

 

Najlepším spôsobom ako si túto vecičku „on the point“ zaobstarať, je kúpiť si opasok. Ale nájdete ho už aj ako súčasť kabátov, topov a košieľ.

 

Comeback polo tričiek

 

Po bodkách prichádza ďalší retro návrat s nezameniteľným puncom a golierom. Nejde iba o pánsku záležitosť. Schvaľujeme kombináciu s rifľovou sukňou, ale aj so zvonovými nohavicami.

 

Ľanový materiál

 

Veľmi sa tešíme narastajúcej popularite tejto tkaniny. Prírodné materiály sú balzamom na horúce letné dni, ktoré musíte tráviť nielen v kancelárskych priestoroch. Pri ďalších nákupoch určite obohaťte svoju skriňu o ľanovú tuniku.

(Zdroj foto: Mango.com)

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy