Maisie Williams alias Arya Stark: Takto sa počas rokov menila štýlová dráha seriálovej hviezdy

Z kukly na prekrásneho motýľa či z nuly ku hviezdam. Štýlové premeny celebrít predstavujú osobitnú dráhu, ktorá je sprevádzaná naozaj bohatými outfitovými kreáciami. Svoje o tom vie aj napríklad taká Emma Watson a rozhodne nie je sama. Dnes sa pozrieme na hviezdu televízneho seriálu, ktorá nám takisto „rástla pred očami“.  Aké bolo módne dospievanie v podaní Maisie Williams?

Arya Stark – neodmysliteľná súčasť kultových Hier o tróny sa  zaradila za necelé desaťročie k najodvážnejším módnym ikonám svojej generácie. Herečka hlása mladistvosť všade, kam príde a na predvídateľnosť pri nej môžete smelo zabudnúť. Pozrite sa na celkom slušnú foto zbierku dokumentujúcu jej módnu horskú dráhu. 

Február 2012

 

Tak takýto mladistvý módny duch herečky zožal svoju premiéru v Londýne pri vydaní DVD prvej série Game of Thrones. Na začiatok celkom odvážne, čo poviete?

Marec 2012

 

Mesiac po veľkolepej udalosti Angličanka poctila svojou návštevou kinovú premiéru filmu „Mirror Mirror“. Maisie sa rozhodla staviť na tradičnú a milovanú džínsovinu, ktorá si však pýtala asymetrický element. Začíname tušiť, že prvoplánová klasika asi nebude na jej zozname.

Marec 2013

 

Kvetinová romanca v Los Angeles na premiére tretej série seriálu Hry o tróny bola akýmsi malým predjedlom pred ďalšími módnymi počinmi. Jedno je ale isté, prekvapenia boli na dennom poriadku.
 

Zdá sa, že Maisie vie meniť módne nálady so stopercentnou istotou. Dizajn šiat je neprehliadnuteľný a k tomuto elementu sa pridáva aj značná dávka odvahy. Krátky účes si dal na chvíľu pauzu.

Január 2014

 

Je to tá istá Maisie Williams, ktorú sme mali možnosť sledovať v roku 2013? Herečka na štrnástom ročníku AFI Awards na moment odhodila šatový dress code.
 

Neformálny look strieda čistota so ženským akcentom. Takto sa Maisie ukázala na dvadsiatom ročníku odovzdávania cien Annual Screen Actors Guild Awards v Los Angeles.

Február 2014

 

V módnom repertoári herečky nie sú len záležitosti týkajúce sa filmového súdka. V roku 2014 ju uvítali na prehliadke Christiana Siriana počas osláv dní módy v New Yorku. 
 

Ukázalo sa, že tento rok nebol skúpy na outfitové varianty. Odvaha sa nosila aj vtedy a crop topy zažívali svoju dobu slávy.

Apríl 2014

 

Premiéra Hier o tróny v Miláne sa nezaobišla bez opätovnej zmeny fashion identity. Kto povedal, že ponožky nepatria do tejto brandže?

Júl 2014

 

Novinky zo sveta komixov treba patrične osláviť, a to nielen v podobe burácajúceho potlesku. Toto dizajnérske podanie si San Diego  istotne zapísalo do kroniky návštev. Ó, všimnite si, že rovnaký vlasový styling sa nikdy dlho nezdrží.

September 2014

 

Jesenná návšteva karaoke eventu si pýtala kúsok formálnosti. Nuž, ako sme mohli doteraz vidieť, nikdy nie v úplne tradičnej podobe.

December 2014

 

Hry o tróny či hra na dámu? Oba prípady sú dosť presvedčivé a my nehľadáme žiadne vedľajšie vysvetlenia.

Január 2015

 

Návšteva National Television Awards v londýnskej O2 Arene sa niesla v znamení pánskeho šíku. Existuje vôbec kúsok, ktorý by si Maisie neobliekla? 

Február 2015

 

Zlaté pravidlo v znení “meniť módne nálady čo najrýchlejšie” si drží svoju popularitu a návšteva Medzinárodného filmového festivalu v Berlíne sa teší aj takejto vzácnej návšteve. Inak, všimnite si, že priesvitné topánky mali už vtedy svoje teplé miestečko vo svete módy.

Jún 2015

 

Odovzdávanie cien pre inšpiratívne ženy sa nezaobišlo bez vybočenia z fashion línie.  Myslíme si, že práve táto inakosť definuje herečkinu osobnosť. Čo poviete?

September 2015

 

Na odovzdávanie cien Emmy vnáša Maisie opäť kus sladkej romance.

Január 2016

 

Čaro klasiky podčiarknuté doplnkom, ktorý si zapamätáte. Musíme sa priučiť tomuto „remeslu“.
 

Ak si myslíte, že slečna Williams už nemá čím prekvapiť, tak ste na omyle. Jeden deň formálny diktát, ďalší sladká princezná a nakoniec úlet rebela. Taký je ten herecký svet.

Február 2016

 

Hranica medzi infantilnosťou a ozajstnou módnou špecialitou je v tomto prípade dávno zotretá.

Apríl 2016

 

Maisie rastie pred očami – herecky i štýlovo. Premiéra šiestej série Hier o tróny sa niesla v ozajstnom hollywoodskom štýle. Nechýbala odvaha a mladistvý nádych, ktorý možno sledovať pri každom jednom looku herečky.

Júl 2016

 

Letná párty pod hlavičkou Tommyho Hilfigera si zakladala na dokonalom stylingu od hlavy po päty.

September 2016

 

Päťdesiat odtieňov Maisie Williams odteraz aj vo vašich kinách. Tak tento vlasový a outfitový počin sme si úplne zamilovali.

Január 2017

 

Zlaté glóbusy v plnej paráde. Túto nadčasovú ženskú líniu berieme všetkými desiatimi.

Marec 2017

 

Rocková princezná prináša na módnu šou Miu Miu svojské prevedenie.

Júl 2017

 

Každá ďalšia séria Game of Thrones so sebou prináša okrem časového vývoja aj ten módny. Maisie vie predať basic klasiku rovnako dobre ako aj tvarovanú ženskú siluetu. 


Október 2017

 

Hravá farebná asymetria na udeľovaní Q Awards patrí k našim favoritom.

Január 2018

 

Vlaňajšia zima priniesla do herečkinho stylingového prevedenia nové svetlo. Po šatových a sukňových variáciách je to parádne osvieženie.

August 2018

 

Dievčenská rebélia vie oživiť šatníkové steny v každom veku a takéto úlety sa rátajú.

September 2018

 

Mladistvá línia má zelenú a inšpiruje nejedného fashionistu.

December 2018

 

Ďakujeme, že Maisie myslí aj na nás smrteľníkov, ktorí si najčastejšie ulietavajú na nositeľnej móde. Premiéra filmu Návrat Mary Poppins sa niesla v priateľskom móde.

Január 2019

 

Začiatok tohto roka začala Maisie svižne. Na Kenzo prehliadke vzorne odprezentovala jeden z najhorúcejších vzorov sezóny.

Marec 2019

 

O dva mesiace neskôr sa predstavila v outfite, ktorý vyznačuje osobnostné črty. Tento mladý živel sa nepotrebuje striktne držať len predpísaných trendov pre danú sezónu.
 

Vo vlastnej fashion dráhe pokračovala aj na Parížskom týždni módy.

Apríl 2019

 

Na dlhoočakávanej premiére finálnej série Hier o tróny sa Maisie pohrala nielen s výberom šiat, ale aj s vlasovým stylingom. Musíme uznať, že je neprehliadnuteľná – či už má na sebe formálny kostým, alebo asymetrické dizajnérske výtvory. Oceňujeme spôsob, akým búra konvencie, a takisto formu, akou dokáže aj najmenší detail povýšiť na najväčší klenot outfitu. 
Zdroj: 
huffpost.com

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy