Nepraktické, no maximálne fotogenické: Päť horúcich trendov, ktoré ovládli Instagram

“Zlatko, zúžitkuješ tú vec aspoň raz?” Dávam si intenzívnu poradu sama so sebou. Táto otázka neminie snáď ani jeden nákupný maratón, či už ide o návštevy kamenných obchodov, alebo internetových e-shopov. Ak to už nie nositeľné, tak aspoň instagramovo prijateľné, však? Čo človek nespraví pre pohľadný fotografický vizuál... No napríklad investuje do nasledujúcich trendov. Držte si maxi klobúky a mini kabelky, tieto úlovky robia na internete poriadny rozruch. 

#mini kabelky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Tank (@silviatank__),


Kabelky mikro rozmerov nie sú novým termínom v módnom svete, no francúzska značka Jacquemus posunula tento trend na úplne inú métu. Hovorí vám niečo pojem Le Chiquito Bag? Takzvané proporčné prekvapenie uzrelo svetlo sveta na Parížskom týždni módy a máme tušák, že sa doň nezmestí ani krabička Tic Tac-u. Značka odprezentovala novú sezónnu kolekciu  jeseň/zima 2019 v osobitom štýle, ktorý zahŕňal miniatúrne modely kabeliek. A tie teda strhli všetky pohľady divákov. Mantra „menej je niekedy viac“ je v tomto prípade úplne na mieste, čo poviete?

​Samozrejme, Kardashian armáda nesmie zaostávať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),


 

#sandále s tenkými ramienkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa alix. (@icovetthee),


Májové počasie sa s nami síce nemilosrdne zahráva, no my máme chuť na niečo osviežujúce. Ideálne nech je to poriadne šľahnuté letnou náladou. Takéto atribúty vykazujú aj sandále s tenkými ramienkami, ktoré sa objavujú na instagramových profiloch blogeriek jedna radosť. Kto nevlastní tie od Manga, akoby ani nežil.


 

#takzvané pukačky

 

S akou radosťou sa vraciame do deväťdesiatych rokov, hlavne keď sa všetko točí okolo zapamätateľných doplnkov. Perlové sponky, mramorové spony či tie s trefným textom hádam nikdy neboli viac stredobodom pozornosti. Obľubuje ich zahraničie a Slovensko nemieni zaostávať. Už ste si nejaké zaobstarali? 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rochelle Smith (@justanothermannequin),

 

#all white

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalia Homolova(@natinstablog),


Čistá, ničím nerušená krása, ktorá je nadčasová a vyzerá božsky. Až do momentu, kedy musíte čeliť boju s nepriaznivými podmienkami počasia či šoférom, ktorí milujú súperenie s mlákami blízko chodníka. Nuž, ale čo si neoblečiete pre pohľadnú fotografiu... A navyše, ak nájdete kúsky, vďaka ktorým dáte znova šancu zabudnutým bielym rifliam, tak si budete all white look užívať častejšie, to nám verte.


#obrovské klobúky


Ďalší trend z Jacquemus dielne sa teší instagramovej nádielke, ktorá je už evidentne pripravená na leto. Gigantické klobúky sú v kurze. Spúšťačom slávy bol Paríž, kde práve spomínaný doplnok strhol na prehliadkovom móle všetku pozornosť. Veľký brat Le Chiquito Bag predstavuje instagramový sen s poriadnou cenovou prirážkou. Hľadajte pod hashtagom #JacquemusHat. Popularitu doplnku dotiahli do dokonalosti hviezdy ako Rihanna či Bella Hadid. Nepotešili by ste sa takému promu?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa


Popularitu doplnku dotiahli do dokonalosti hviezdy ako Rihanna či Bella Hadid. Nepotešili by ste sa takému promu?
-23%
Answear - Klobúk
Answear - Klobúk
Vypredané
-23%
Answear - Klobúk
ANSWEAR
Answear - Klobúk
Vypredané
  • Answear - Klobúk galéria
-23%
Answear - Klobúk
Answear - Klobúk
9,99 € 12,90 €
-23%
Answear - Klobúk
ANSWEAR
Answear - Klobúk
9,99 € 12,90 €

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy