Sedem najlepších kúskov z novej Mango kolekcie

Viete si predstaviť svoj život bez slabostí? Naše Pandorine skrinky ich zopár ukrývajú a nie je žiadnou hanbou si to priznať. Obzvlášť, keď ide o španielskeho značkového favorita, ktorému je naozaj ťažko odolať. Sofistikované a vždy pripravené odpovedať najnovším módnym pohnútkam – aj také je milované Mango. Nahliadnite spolu s nami do tajov novej kolekcie.
 

Mini kabelka

 
 
MANGO mini kabelka
 
Spoločník, ktorý nezaberie veľa miesta a poteší každú zberateľku unikátnych doplnkov. Ikonická taška malých rozmerov z dielne Jacquemus prednedávnom rozvírila vody internetu a máme tušenie, že jej budeme konkurovať. Vyznávači praktickosti pri tomto kúsku len neveriacky krútia hlavou, no vizuálni pôžitkári si prídu na svoje. Revolúcia mini kabeliek má niečo do seba.
 

Teplá páperovka

 
 
MANGO páperová bunda

Babie leto deklarovalo svoj definitívny odchod a z obchodov sa začali húfne vytrácať zateplené páperové a prešívané bundy. Jasný signál toho, že by ste si mali nájsť tú svoju. V ponuke sú verzie pre streetové duše, ale aj elegantnejšie predĺžené varianty. 
 

Basic sveter

 
 
MANGO kašmírový sveter
 
Sezónu jeseň/zima si bez svetrov nevieme predstaviť. Či už ide o kráľovský kašmír, alebo klasickú pleteninu, tejto položke nevieme povedať nie. Sveter v neutrálnych odtieňoch je vhodným adeptom do kapsulového šatníka a spoľahlivým partnerom na vrstvenie. Máte už svoju lásku, ktorá zachraňuje zbesilé rána pred zrkadlom?
 

Nesmrteľný kabát

 


MANGO károvaný kabát

Dominanciu tohto kúsku sme mohli sledovať aj u dizajnérky Petry Kubíkovej, ktorá nám na uplynulých oslavách módy FL! 2019 predviedla hotovú strihovú rozprávku. Dámske kabáty z dielne značky Mango sú takisto špeciálnou kategóriou. Pokiaľ vám bundy nie sú veľmi po chuti, investujte do kvalitného dvojradového kúsku. Kabátové prototypy španielskeho predajcu sa striktne neviažu na najhorúcejšie trendy, sú skôr nadčasovou záležitosťou, na ktorú sa viete obrátiť kedykoľvek.
 

Tvarované šaty

 
 
MANGO šaty
 
Máme šťastie, že tento kúsok nepodlieha žiadnemu ročnému obdobiu. Po oversize mánii tu máme jeden foremný kúsok, ktorý lichotí ženským siluetám. V chladnejšom období k nim stačí vybrať správny druh siloniek a ich nosenie si môžeme užívať plnými dúškami.
 

Členkové čižmy

 
 

MANGO croc čižmy
 
Mysleli sme aj na naše sezónne botníky. Z novej ponuky členkovej obuvi vyberáme práve nízke čižmy z ekologickej kože, ktorá sa v poslednom čase stáva hlavným predmetom verejného diskurzu o udržateľnej móde. Model poteší minimalistov, zberateľov tlmených farieb, ale aj tých, ktorí potrebujú behať ulicami mesta dlhé trate.
 

Biely rolák

 


MANGO biely rolák
 
Ak by sme sa mali baviť o must have kúsku tejto sezóny, jednoznačne hlasujeme za rolákovú tradíciu. Udrží teplo, rozumie si so všetkými pokladmi našich šatníkov a nikto s vami nebude polemizovať o tom, či je skutočne trendy. Nepodlieha totiž žiadnemu časovému diktátu.
 
Chcete šťastnú sedmičku rozšíriť o ďalšie súčasti? Inšpirujte sa naším doplňujúcim výberom:
 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy