VIVANTIS: -10% na módu a kozmetikuKÓD:LOVELYVIVA10

Lovely výberovka: Tieto kúsky ste si kúpili do vašich jesenných šatníkov

Buď ju milujete “so vším všudy”, alebo sa radšej pomaly začnete ukladať na zimný spánok. Jeseň prebrala žezlo v plnej paráde nielen za dverami našich príbytkov, ale aj v našich šatníkoch. Redakcia Lovely robila tradičný prieskum a zostavila zoznam obľúbených vecí, ktoré putovali do vašich jesenných zásob. Do vedenia sa dostala znovu koža, biela klasika, ale aj statement obuv. 
 

Čižmy s perlami 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Elisa(@elisa_grie),


Zameňte si topánky a pomyselnou bránou vstúpte do chladnejšieho obdobia. Vyzerá to tak, že prosby zo sezónnych letákov boli vyslyšané. Tenisky síce ostávajú, no rozširujú svoje kruhy o záležitosti s novým šmrncom. Do hry sa dostávajú čižmy s perlami, ktoré pokojne nahradia akékoľvek šperky. Aj tento typ obuvi môže zastávať statement priečku vo vašom šatníku. 

 

Western čižmy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Neda Lavand (@neda_lavand),


Keďže móda je cyklickou záležitosťou, tak môžeme každú sezónu očakávať nejaký výrazný comeback z minulosti. V tomto prípade ide o veľký návrat kovbojských čižiem, ktoré sa kombinujú s ostatnými kúskami odevu jedna radosť. Máte už svojho favorita? Nejakého možno nájdete aj medzi topánkovými klenotmi vašej mamy. 
 

Teddy kabáty a umelé kožuchy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa A Style Journal(@astylejournal),


Po neutíchajúcich diskusiách o tom, ktorý typ kožušiny je pre planétu lepší, ste si zvolili cestu oversize teddy kabátov a umelých kožuchov. Tieto kúsky budú skvelým spoločníkom do prechodného, ale aj do zimného obdobia. Babušenie od hlavy po päty začíname brať vážne. 

 

Kožené sukne a koženkové nohavice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Wendy Swan (@wendyswan),


Sú kamošmi takmer do každého ročného obdobia a vedia zachrániť dni, kedy sa nám s čarovaním pred skriňou veľmi nechce. Klasika, ktorá nikdy neodchádza, má pevné miesto v šatníku každej fashionistky. Jedna kožená sukňa v čiernej farbe nikdy nie je na príťaž. Ak nie ste zrovna "sukňový typ", tak pre vás môžu byť kožené a koženkové nohavice lepšou alternatívou. 

Biela basic košeľa s dlhým rukávom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Yu Fashion (@yu_fashion),


Ďalší kúsok, ktorý by mal mať výsostné miesto medzi vašimi vešiakmi. Zachraňuje cestu na míting, ale dobre padne aj pri neformálnych stretnutiach. Je súčasťou viacerých pracovných dress codov a rozhodne by nemala chýbať vo vašom odievacom zozname. Biela košeľa si svoju popularitu drží aj u nás a nepotrebuje na to žiadne masívne reklamy. Investujte do drahšej alternatívy, alebo si svoju vysnenú nájdite v obchodoch z druhej ruky. Garantujeme, že neodídete naprázdno. 

 

Oversize mikiny 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kemflo(@kemflo_),


Jedna nie je nikdy dosť. A najlepšie sú také, ktoré sme si uchmatli zo šatníka našej drahej polovičky. Módny hit, ktorý sme ukradli mužom, si ideme počas každej nálady. Čísla hovoria jasne, oversize mikiny sú vaše obľúbenkyne. Či už s vysokými čižmami, alebo bez nich. 

 

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy