Veci, ktoré sa vám uplynulý mesiac páčili na Lovely najviac

Dnes budeme trochu sumarizovať. Pripravili sme pre vás favoritov, ktorí sa vám v mesiaci marec páčili najviac. Drahé osadenstvo, toto sú produktoví a článkoví víťazi!

#tenisky s prívlastkom škaredé

 

Model Disruptor od značky Fila sa v posledných mesiacoch stal nielen tínedžerskou závislosťou. U nás jednoznačne vedú v bielom prevedení a myslíme si, že tak skoro sa s nami lúčiť nebudú. Fila z neutrálu vyskočila v nákupných rebríčkoch na vysoké miesta a je prudko klikateľná u nás i vo svete.

 

#Adidas NMD R1


Moderný look, ktorý sa snúbi s vintage akcentom. Aj napriek tomu, že ich release bol v roku 2015, na Slovensku ich milujeme a objednávame stále. V Lovely sa na vrchol stupnice obľúbenosti vyšplhalo ich čierne prevedenie. Skvelý spoločník na športovanie i do ulíc.

#prešívané bundy


Aj napriek farebnému diktátu Slováci klikali najviac na čierne modely. Zima je už síce na ústupe, no budúci rok by si mali ešte udržať svoju pozíciu, takže ich pokojne odložte na ďalšiu sezónu. 

 

#slamené kabelky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erin Miller (@overthemoonfaraway),


Lovely návštevníci sa už asi nevedia dočkať letných mesiacov, pretože slamené kabelky idú na dračku. Nuž, my sa nevieme dočkať tiež. Slamených doplnkov predsa nikdy nie je dosť!

 

#koženkové sukne 


Tie si celkom slušne poradili s rifľovými stálicami. Červené modely boli populárne takmer rovnako ako tie čierne.

#ľadvinky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Vivien Babicová (@vivienbabicova),


Môže za to Vivien Babicová alebo globálny doplnkový ošiaľ, ktorý klasické kabelky na chvíľu vytlačil do kúta? Nemáme jednoznačnú odpoveď, ale jedno je isté. U nás si ľadvinky razia svojskú cestu víťaza. Calvin Klein je vaša jednotka.  

 

#kárované sako


Zvršok všetkých zvrškov si drží stále miesto obľúbenca už dlhú dobu a my žiarime šťastím, pretože jeho variabilita je nekonečným vesmírom. Tradičné čierno-biele varianty ste si zamilovali najviac.
 

#košeľové šaty

 

Zdá sa, že ste podľahli aj elegantnej pohodlnosti, ktorej viete vyčarovať mnoho podôb. Z kategórie šiat vedú jednoznačne košeľové.

#lodičky na hrubom podpätku


Rýchla reakcia na trend a nová závislosť. Tešiť sa nebudú iba babičky. Grandma heels si pýtajú všetky vekové kategórie.
 

#značka NOBO


V marci si vás získali aj kvalitné ruksaky a kabelky pod touto taktovkou. Menej zvučný názov si vytvoril veľmi slušný užívateľský fanklub. Bonusom je cena, ktorá je v porovnaní s konkurenciou oveľa prijateľnejšia. 
  • Nobo - Ruksak galéria
-10%
Nobo - Ruksak
Nobo - Ruksak
Vypredané
-10%
Nobo - Ruksak
NOBO
Nobo - Ruksak
Vypredané
  • Nobo - Ruksak galéria
-11%
Nobo - Ruksak
Nobo - Ruksak
32,90 € 36,90 €
-11%
Nobo - Ruksak
NOBO
Nobo - Ruksak
32,90 € 36,90 €

 

#tričko nemusí byť nuda

 

Vyzerá to tak, že rady od stylistky @donnaiveh ste si vzali k srdcu. Článok sa tešil veľkej popularite, preto si zopakujme zopár tipov nad zlato. Tričko spolu s džínsovinou tvoria nesmrteľnú kombináciu, ktorá nikdy neomrzí.
 

#udržateľné materiály
Naservírovali sme vám aj inšpiratívnu udržateľnosť a zdá sa, že sa ľúbilo. Odporúčame si zopakovať jednotlivé body a praktizovať ich ako nové pomocné desatoro k udržateľnejšiemu šatníku. 
 

#eko insta účty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ekoistky (@ekoistky),


Našu sériu úspešných produktov a článkov uzatvárame studňou inšpirácie, ktorá pramení na Instagrame. Ak už niekoho sledujete, tak nech to stojí za to. Inšpiratívny obsah, myšlienky, minimalizmus a udržateľnosť v praxi. Tieto účty vás nasmerujú na lepší život!

Zdielaním môžete poďakovať autorovi

Sue

Umenie je voľnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku. Študentka, milovníčka tanca, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka. Sue

Kolekcie, novinky, exkluzívne zľavy